PDA

Zobacz pełną wersję : A6W - Pytanie



barton3
09-02-08, 14:03
Znalazłem strone o tym A6W i mam zamiar to przetestowac przez te 42 dni///moze troche schudne...OTO STRONA (http://www.megamuscle.pl/aerobicznaszostkaweidera-art,33.html)

mam pytanie co do serii jak to wykonywać//
np. gdy jest 1 seria po 6 powtorzen w kazdym cwiczeniu to jak mam to robić bo nie rozumiem?? każde ćw. mam robić po kolei tyle zrozumiałem...

barton3
10-02-08, 12:28
czy wogóle jak zrobie serie A6W to spale troche tłuszczyku?? poprostu czy schodne....??

bardoz prosze o odpowiedz....

lo3
10-02-08, 12:42
jasne, że tak

Puchacz!
10-02-08, 14:18
he he no powodzenia bo to nie jest takie proste jak myslisz. Zycze zebys dotrwał chociaz do 20 dnia bo jak zrobisz do 42 to efekty sa powalające, to nie jest byle jakie ćwiczenie które może zrobic każdy.

barton3
10-02-08, 14:24
mam motywacje..dam rade..... ;) ...mięśnie brzucha już mam...chce je pokazać...(schudnać) bo są za tłuszczykiem...

HuGsoN
10-02-08, 14:48
Tak samo było u mnie, ale do 42 dotrwałem z bólem. Straciłem 8 cm w brzuchu, ale jeszcze z 8 by się przydało, żebym miał spoko brzuch :(

VegetaSSJ3
10-02-08, 15:01
Nigdy tego nie stosowalem ale chyba bede musial zaczac hmm

barton3
11-02-08, 09:15
dzięki za odpowiedzi....Wreszcie usłyszałem to co chciałem ;)


dzisiaj już 3 dzień heheh...trzymajcie kciuki :D


JESCZE RAZ WIELKIE DZIĘKI....może zamieszcze zdjęcia po ukończeniu...:D

qubuh
11-02-08, 12:34
a6w jest proste. pytasz jak robic - 1 cwiczenie nogi na przemian raz jedna raz druga, drugie obie nogi razem, 3 tak samo jak pierwsze raz jedna raz druga 4 obie nogi razem, reszta jest prosta. Dam ci rade jak bedziesz robil a6w to staraj sie to robic po terningu (bardziej sie chce) a jak bedzie ciezko to zamknij oczy - mi to pomaga, sufit ze sciana mi przynajmniej nie lataja przed oczami. Zrob wszystko a efekt gwearantowany

DoDiK_29
11-02-08, 15:51
no jasne ze spalisz tluszcz. co wy gadacie a6w jest latwe (no dobra, pierwsze 3 dni to masakra) ale pozniej to (ja miałem) z górki, powodzenia, ja mam chyba 3 tydz, czy cos takiego - nie wiem bo nie licze, robie o wiele wiecej powtorzen :P

destroy
12-02-08, 13:42
Siadłem po 16 dniach niestety ... moim zdaniem monoonnne ćwiczenie ale dające efekty... będę robił jeszcze raz.

Izba
12-02-08, 14:15
Ja z kolei mam inne pytanie.. Czy mogę robić a6w na łóżku czy muszę na czymś twardym (np. podłoga)? ;)

Juz 5 dzień - wczoraj to była katorga 3 serie ;] Podobno 11 dzień najcięższy, a potem leci jak z górki

rad
13-02-08, 08:39
jestem w tej chwili na 30 dniu
a6w robie drugi raz i powiem ze efekty sa widoczne i to coraz bardziej- co jeszcze mnie motywuje do wysilku hehe i nie ma mowy o tym żebym przestal ;-)
fakt ze za pierwszym razem mialem dosc duzo otluszczony brzuch ale efekty tez sie pojawily po tym pierwszym razie tylko ze mniej widoczne niz powinny -ale dzieki temu wzmocnily mi sie miesnie i teraz jak robie drugi raz no to robi sie latwije i mam sile porzadnie napinac miesnie podczas cwiczen ;-)