PDA

Zobacz pełną wersję : zesstaw do oceny!!!prosze o pomoc



Cobretti
09-02-08, 02:53
witam serdecznie!!!!
kupiłem sobie animal pak,shock therapy, storm, amino bcaa, białeczko synthrax- matrix 5.0 lecz nie wiem o jakich porach i w jakich dawkach najlepiej to wszystko brac??????
widze takze ,że np. w animal pak jest tyle wszystkiego ze nie wiem czy jest sens brac go z resztą zeby nie nabawic sie jaiegos choróbska od nadmiaru któregos ze składników z tych moich wszystkich supli???!!!
nie znam sie za bardzo na składzie tych wszystkich supli i dlatego prosze o pomoc!!!!!!
POZDRAWIAM SERDECZNIE ;(

klosu93
09-02-08, 16:55
Od 1 do 2 razy dziennie po 1 miarce przed treningiem i bezpośrednio po treningu. W przypadku łączenia Storm z Shock Therapy należy przyjmować Shock Theapy 1 miarka 30 minut przed treningiem a Storm bezpośrednio po treningu.
amino :W dni treningowe: 8 kapsułek bezpośrednio po treningu.
W dni nie treningowe: 2 x dziennie po 4 kapsułki 30 min przed posiłkiem.
animal:

1 saszetka 30 minut przed treningiem lub/i przed treningiem. Popić 500ml wody.
Najlepiej łączyć z innymi produktami z linii Animal Animal M-Stak/ Animal Stak (w fazie masowania) lub Animal Cuts (w fazie rzeźbienia)
bialeczko wg braków w diecie




to 1 do do szoka i sztorma :>

Cobretti
13-02-08, 21:22
słuchajcie a jak długo mam brać storma tj. dokupic drugą puche jak mi sie pierwsza skonczy!!!! przypominam ,że jedna pucha ma 80 dawek!!!!
no i kompletnie nie wiem jak długo brac shocka???????
nwet jak sie skończy storm???????????
pozdrawiam

słuchajcie a jak długo mam brać storma tj. dokupic drugą puche jak mi sie pierwsza skonczy!!!! przypominam ,że jedna pucha ma 80 dawek!!!!
no i kompletnie nie wiem jak długo brac shocka???????
nwet jak sie skończy storm???????????
pozdrawiam

Cielu7
13-02-08, 21:27
po twojej wiedzy stwierdzam ze nie powinienes sie zabierac za odzywki bo twoja wiedza jest wrecz smieszna a animal pak to witaminy i wogole chlopaki juz dupa bo sie nawet o staz nie zapytaliscie ani ktory to cykl bo widze ze chyba pierszy i odradzam ci brac tego zestawu pozdrawiam

Cobretti
15-02-08, 19:24
słuchaj cielu7 widze ża masz nizłą ksywkę tylko pomyliłeś sie co do ostatniej litery ciele7 wiec prosze cie nie udzielaj sie na tym forum skoro sie nie znasz zeby komus pomóc!!!!! a napewno sie nie znasz skoro nie umiesz nawet czytac!!! dobrze wiem ,że animal pak to witaminy i nie wiem do czego to nawiązałeś!!! a tak apropos to cykli miałem przez ostatnie dwa lata kilka a kiedys nawet kilkanaście!!! i nie wiedziałem ,że jaśnie pan ciele7 musi wiedzieć ile miałem cykli aby odpowiedziec mi na pytanie, to potwierdza ,że sie wogóle nie znasz !!!!
ps. wiem jak brac powyższy zestaw tylko tak naprawde chodzi mi o wasze doświadczenia z tymi suplami tj. brać zwiekszone dawki czy tez przez dłuzszy czas!!!!

pozdro

Cielu7
15-02-08, 21:35
no przepraszam cie bardzo jezeli ty mowisz ze witaminy ci zaszkodza to jaka ty masz wiedze wiec nie napieraj na mnie bo ja ja posiadama mowiac ze nie wiesz czy pakowac animal pak do tego zestawu no smieszne tam masz staki kreatynowe a tu witaminy wiec jak maja sie pokryc skladniki ;/ wiec sam sobie odpowiedz na pytanie a to ile miales cyki i jaki jest twoj wiek jest podstawą do udzielenia ci jakich kolwiek porad bo inaczej mamy prawo wogle ich nie udzielac !!!!

tom
15-02-08, 21:37
cobretti przeczytaj najpierw jedyne ogłoszenie w tym dziale a pozniej zadawaj pytania

Cobretti
15-02-08, 23:05
nie wiem cielu7 czy brałes kiedykolwiek cos z tych supli co ja teraz , wiec chcem ci powiedziec ,że w animal pak oprócz witamin jest mieszanka aminokwasów , które także znajdują w białku syntraxa i aminokwasach bcaa, które także zażywam., We wszystkich tych suplach znajdują sie także niektóre witaminy a nie wiem czy słyszałes kiedys o chorobie , która nazywa sie hiperwitaminozą i powstaje z nadmiaru witamin, podobna choroba, której nazwy nie pamietam powstaje w wyniku nadmiaru aminokwasów wiec nie wiem o czym mowa !!! w moim wieku to raczej jest wazne wiec prosze o pomoc profesjonalistów!!!! mam 38 lat od 2 lat tranuje po 4 letniej przerwie!!!!
pozdrawiam

co mam dokładnie przeczytac tom??? bo nie wiem które jest jedynym ogłoszeniem w tym dziale????

tom
15-02-08, 23:23
bez wykrzykników prosze.
nadmiar aminokwasów zamieniany jest w glikogen a pozniej w tłuszcz zapasowy, a hiperwitaminoza Ci nie grozi...
animal jest nieekonomiczny, bierz go po sniadaniu lub po posiłku przedtreningowym
shock przed treningiem
storm rano i po treningu a w dnt rano i po poludniu na mozliwie pusty zoladek
bcaa 1g/10kg masy przed i po treningu


co mam dokładnie przeczytac tom??? bo nie wiem które jest jedynym ogłoszeniem w tym dziale????

jest napisane na czerwono
ogłoszenie
http://www.e-kulturystyka.info/announcement.php?f=9

Cobretti
15-02-08, 23:53
nie bardzo rozumiem, skoro animal jest nieekonomiczny to co z ta hiperwitamionoza, która powstaje jednak z nadmiaru witamin?

ok tom , przeczytałem ogłoszenie i wiem tera o co cho!!!
dzieki i pozdrawiam

o co ci tom chłopie chodzi, jakie ostrzezenie czy czyms cie uraziłem???? no chyba ,że jestes kobieta i masz okres!!!!!!!!!!!!!!
ja grzecznie poruszyłem temat a cielu7 stwierdził, ze moja wiedza jest smieszna nie majac zielonego pojecia o co pytam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
także sam wrzucaj sobie takie ostrzezenia kolegom na podwórku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Punisher
16-02-08, 22:14
Cobretti:
Każdy ma prawo wyrażać swoją opinię w sposób kulturalny.
Nie przesadzaj proszę. Możesz negować czyjeś wypowiedzi, a nie musisz od razu wyzywać. Nie chcę jarmarku. Opanuj swoje emocje i stosuj się do moich zaleceń. Kiedyś już ci zwracałem uwagę o używanie opcji EDYTUJ. Jednak nadal jesteś przy swoim.