PDA

Zobacz pełną wersję : Nowiciusz



Gumol
08-02-08, 22:10
Witam serdecznie jestem pocvzatkujacym amatorem w spotach silowych.
Chciałbym kilka porad jeśli jest taka mozliwosc z gory dzieki wielkie.
A mianowicie kiedys jakies 5 lat temu chodzilem na silownie i bylo dobrze wzystko szlo jak po masle sila i waga ale niestety silownie zlikwidowali a mnie juz zabraklo checi zeby szukac czegos nowego.
Teraz nie daleko mnie otworzyli wlasnie kompleks sportowy lacznie z basenem i silownia wiec sie zapisalem ale taka przerwa zrobila swoje nie wiem w sumie od czego zaczac chodze juz tam miesiac czy powinienem zaczac cos brac typu kreatyne bo gainerka to napewno no i diete przydalo by sie dobrac.Mam 183 cm wzrsotu i 75kg wagi troche mało :).
Jak jest dobrze ćwiczyc czy np biceps robic razem z tricepsem a klatke z plecami?? po ile powtorzen najlepiej i ile serii jakie suplementy dobrac (firma)
poydro

Nuru89
08-02-08, 23:32
Gainera mozesz brac z tym ze bez diety to troche bez sensu... Z kreatyna mozesz sie wstrzymac jeszcze pare miesiecy... jesli bica robisz z tricem to plecy i klate rob oddzielnie... Wlasciwie to popatrz w dziale trening i dobierz sobie jakis trening na mase... Tam masz tego od metra... Pytasz jakie firmy, zalezy co chcesz łykac... W dziale o odzywkach masz podwieszony temat o polecanych suplach, tez mozesz tam zajrzec... ;) pzdr