PDA

Zobacz pełną wersję : Piperyna, proszę o pomoc!



grovik
08-02-08, 17:20
Witam!
Niedawno zacząłem ćwiczyć na siłowni, oprócz tego codziennie ćwiczę brzuch według Aerobicznej "6" Weidera. Zależy mi na tym aby jak najszybciej spalić zbędny tłuszcz. Mój kolega, który jest moim "instruktorem" polecił mi żebym codziennie przygotowywał sobie mieszaninę w skład, której wchodzą: 2 łyżeczki pieprzu, 2 łyżeczki ostrej papryki, woda. Mam to wypić a następnie popić szklanką zimnej czarnej kawy. Mówił, że najlepsze efekty otrzymam gdy będę spożywał to bezpośrednio przed treningiem. I moje pytanie brzmi, czy aby na pewno mi to pomoże. Chciałem zaznaczyć, że leczę trądzik u dermatologa i jestem ciekaw czy takie "mikstury" nie będą miały negatywnego wpływu na wygląd mojej cery.
Pozdrawiam, z góry dziękuję za pomoc.

deskjet
08-02-08, 17:30
Nie wiem czy to co zalecił "instruktor" pomoze w zrzuceniu tłuszczu, ale na pewno nie pomoże Twojej cerze. Przeciez ostre posiłki, przyprawy powodują tradzik, wypryski. To samo tyczy się słodkiego. Jesli masz cere tłustą (łojotokową) to na bank jeszcze gorzej Cie wysyfi. Pomysl! jestes w trakcie kuracji lekarstwami od dermatologa i chcesz, zeby sie nie powiodła i całą kase, która wydales na mascie ma trafić szlag ?! Znajdz inny sposób na pozbycie sie tłuszczu !!!!