PDA

Zobacz pełną wersję : Czy brać te odżywy?



Goro
07-02-08, 22:43
Ćwicze nie cale pol roku, po ilu miesicach moge sie zabierac za jakies bialko,kreatynka moze jakies gainery, jakis magnum. Mialem teraz miesiac przerwy i chce miesiac cwiczyc z planem i dieta. Czy po tym miesiaczku moglbym zazyc np. kretyne+ bialko lub jakies gainery?

Mieczu93
07-02-08, 23:00
no jeśli jest tak jak piszesz, czyli że ćwiczysz już pół roku to możesz zapodać kreatynke np. z vitalmaxa zieloną i do tego mass xxl. Tylko pamiętaj o DIECIE!

Shwartz221
08-02-08, 16:45
Ja sądzę ze sam bedziesz wiedział kiedy cos wziąć - poprostu poznaj swoj organizm . jak zauwazysz ze nie mozesz nic wiecej z siebie wycisnąć to bedzie znak ze musisz sobie pomoc jakims suplem.
Po pol roku mozna wziac najwyzej bialko , gainerka albo jakies aminokwasy dorzucic . - to jest tylko moje zdanie a zrobisz jak zechcesz

aha - vitalmax'a nie polecam .

Nuru89
08-02-08, 17:48
Białko i gainerki maja sens wtedy gdy stosujesz diete...bo sa uzupelnieniem diety :) a co do kreatynki hmm... mozesz lyknac jakas slabsza narazie ( np. ta z Vitalmaxa ) pzdr

Sliski
08-02-08, 19:19
Po pol roku mozna wziac najwyzej bialko , gainerka albo jakies aminokwasy dorzucic . - to jest tylko moje zdanie a zrobisz jak zechcesz


gainera i białko po pół roku minimum?? toć to węgle, białko i tluszcz w proszku! POSIŁEK a nie żaden suplement wspomagajacy siłę czy coś... (gainer)

Romek
10-02-08, 11:19
co wy piszecie !!! o ile mi wiadomo to gainer to uzupelnienie do diety !!!! czyli mozna go brac bezwzgledu na to ile sie cwiczy a kreatyne wez jak juz ci nic nie bedzie szlo [!]

pozdrawiam

radon
10-02-08, 11:44
bialko lub gainera mozeszz wziasc nawet teraz przez ten miesiac a po miesiacu dorzuc smialo kreatynke
proponuje kreatynke rano i po treningu
bialko ok godzine po sniadaniu i na noc a gainer ok 2 godz przed treningiem i 30min/godz po treningu

Shwartz221
10-02-08, 12:54
Najpierw powinien poznać swoj organizm a pozniej o suplach myśleć !
Kazdy trener to potwierdzi. No chyba ze jest tylko chwilowym "pakerkiem" co chce sie napompować na lato i chodzić po basenie ze spietym brzuchem na ciągłym wdechu <hahaha> pelno takich młotków widać . i po co te cyrki ? poprostu trzeba byc sobą i głowną uwagę na poczatku poświęcić poządnej diecie i konkretnemu treningowi a o suplach myśleć pozniej.

Przepraszam jeśli kogoś urazilem , bo nie to było moim celem! Chce tylko pomoc ziomkowi , bo juz jest za duzo tych pseudo karków jednosezonowych.
Trenuję juz ponad 4 lata i troszkę wiem o tym

Nuru89
10-02-08, 14:40
Najpierw powinien poznać swoj organizm a pozniej o suplach myśleć !
Kazdy trener to potwierdzi. No chyba ze jest tylko chwilowym "pakerkiem" co chce sie napompować na lato i chodzić po basenie ze spietym brzuchem na ciągłym wdechu <hahaha> pelno takich młotków widać . i po co te cyrki ? poprostu trzeba byc sobą i głowną uwagę na poczatku poświęcić poządnej diecie i konkretnemu treningowi a o suplach myśleć pozniej.

Przepraszam jeśli kogoś urazilem , bo nie to było moim celem! Chce tylko pomoc ziomkowi , bo juz jest za duzo tych pseudo karków jednosezonowych.
Trenuję juz ponad 4 lata i troszkę wiem o tym

Po co te nerwy? Przeciez mowimy tylko o garnierku ewentulalnie jakims bialku... Zreszta prawda jest taka ze kazdy sie pyta, potem robi swoje ;) Wiedz chyba lepiej ze jak mysli o krecie, zeby wziol cos lzejszego niz jakies mocne staki od razu :) przyzwyczaisz sie hehe pzdr