PDA

Zobacz pełną wersję : Sama Deca Na Cykl!



murawa666
07-02-08, 15:52
Witam!
Mam 18 lat cwicze od 2 miesiecy bez przerw ale wczesniej tez troche chodzilem na silownie.Mam 198cm wzrostu a waze zaledwie 82kg.Zakupilem sobie 15 ampulek deki na recepty wiec 100% pewna.Czytalem juz troche o tej dece i zdania sa podzielone co do seksualnych problemow i niewiem co robic.Chcialbym sobie zrobic pierwszy cykl z dekii. potem clomid na odblokowanie.Prosze o pomoc jakie dawki brac(ilosc,odstepy czasowe)zeby byly widoczne efekty po cyklu.I co z tym odblokowaniem to zapobiegnie wlasnie temu efektowi ''leniwego wacka''???BARDZO PROSZE O POMOC!!!

Azek
07-02-08, 16:40
Wg. mnie troche za krotki staz jak na SSA...

murawa666
07-02-08, 16:54
No ale ja cwiczylem wczesniej tak 2 lata tak 3 miesiace potem przerwa z pol roku i tak w kolko.Ale teraz postanowilem sie wziasc konkretnie za siebie i wlasnie kupilem sobie 15 ampulkek deki na recepte i paczke clomidu na odblokowanie tylko niewiem jak to brac zeby byly efekty ale zeby nie bylo tzw.efektu ''deka dick''.Bo wlasnie tego sie obawiam i chce zasiegnac radybo niechce zostac impotentem wiec prosze ludzi co maja o tym pojecie o POMOC!

reman
07-02-08, 17:09
Po pierwsze jak miales przerwy to pocwicz na sucho, wroc do formy i dopiero wez sie za ssa jak juz tak bardzo chcesz...
Po drugie deci sie samej nie bieze, muisz miec do tego jeszcze teścia jakiegos chyba ze chcesz miec tak zwanego "deka dick" , a watpie:)
Widze ze nie masz zbytnio o tym pojecia i napewno nie wykorzystales jeszcze sily odzywek[biceps34;o]:)
Wez sie za odzywki z dieta i oczywscie beda efekty.
Wiec znasz moje zdanie[odradzam], pozdrawiam.

murawa666
07-02-08, 17:22
No ale spojrz 198cm wzrostu 82kg wagi a ja mam bardzo dobra i szybka przemiane materi jem za dwoch konkretnie bralem juz kreatyne i bialko vitalmaxa ale mizerne efekty i dlatego sie zdecydowalem na dece bo slyszalem ze dobre przyrosty sa po tym.Tylko wlasnie bym chcial zeby mi ktos rozpisal dawkowanie no bo mam 15 ampulek deki i 12 tabletek clomidu.Jakie dawki odstepy czasu?Chodzi mi o to zebym nie zostal czasami impotentem.Wlasnie tez slyszalem ze tescia trzeba brac z deka ale jakie ilosci.Bo bym jeszcze pomahal miesiac na sucho i wtedy zrobil sobie cykl tylko jak to brac???Prosze o szczegolowa pomoc

vold
07-02-08, 21:40
o jakim steżeniu zakupiłeś tą dece w aptece?

Do decy dodaj testo.

kogut2
07-02-08, 21:52
koniecznie tescia bo inaczej niema sensu

tomaszewiak
08-02-08, 14:48
jezeli mowisz o dece z pl apteki to tylko jest organonu 50mg/ml