PDA

Zobacz pełną wersję : Thyrotherm oraz ultra Whey Pro, czy można łączyć?



elos15
06-02-08, 19:33
Witam. To mój pierwszy temat. Mianowicie prosiłbym o informacje czy można łączyć obie odżywki w celu zgubienia tkanki tłuszczowej..? Dostalem takowe dwie w sklepie z odżywkami na "chudnięcie" ale mam wątpliwości. Sprzedawca tłumaczył iż trzeba Thyrotherm brać aby spalić tkanke tłuszczową a ultra Whey Pro aby nie zgubić przy tym tkanki mięśniowej. Proszę o pomoc

Toma
06-02-08, 19:38
Oczywiście że można Thyrotherm pomoże ci zgubić tłuszcz a ultra whey pro to bialko

Symu
06-02-08, 19:39
Tak mozesz laczyc.

elos15
06-02-08, 19:46
Więc mam jeszcze jedno, ostatnie pytanie. Ponieważ Thyrotherm jest stworzony na bazie jakies substancji wydzielającej adrenalinę... Czy ta odżywka jest "bezpieczna"? i w jakim stopniu mogę schudnąć przy wadze 95kg (185cm wzrostu) przy 2 godzinnym treningu na silowni 5dni w tygodniu, z dietą eliminującą jakiekolwiek cukry w postaci słodyczy? Dziękuje za dotychczasowe odpowiedzi.

Symu
06-02-08, 20:27
Najprawdopodobniej zawiera efedryne (choc to zalezy jak im sie wyprodukuje, moze i jej nie byc), substancja ta moze byc lekko toksyczna dla organizmu ale to tez trudno stwierdzic bo co badanie to inna wersja. Ogolnie jesli to twoj pierwszy spalacz to wiedz ze moze byc troche za mocny wiec zacznij od minimalnej dawki. Trening silowy daj 3 razy w tygodniu i 3-4 razy w tygondiu rower, bieganie, basen.... Ile mozesz schudnac to nikt nie wiem, ale optymalnie tak by blyo 1kg tygodniowo przy dobrej diecie.

Punisher
06-02-08, 20:38
Thyrotherm nie zawiera efedryny - czarna lista.

Symu
06-02-08, 21:45
Punisher wlasnie trudno powiedziec ktory zawiera ktory nie, bo odkad byly robione badania przyszlo juz pewnie wiele nowych partii. To samo bylo z XP energized, wszystko bylo ok ale pewnego razu sklad sie nei zmienil a mojemu kumplowi zaczeli ludzie narzekac ze sprzedaje walonego XP a poprostu jakas trefna seria poszla a z efka czesciej sie to zdarza ze walone produkty sa, no ale trudno powiedziec jak ten thyro teraz wyglada.

elos15
06-02-08, 21:47
Wiec co? Osobie ktora woli byc czysta od roznych srodkow uzalezniajacych, szkoliwych itp lepiej byloby nie uzywac tego?

Symu
06-02-08, 22:49
Tzn mi naprawde trudno zaklasyfikowac efke. W sporcie uwazana jest za nielegalne wspomaganie, przez polskie prawo tez (ciekaw jestem wlasnie jak przeszedl ten produkt i pare innych przez organy legislacyjne). Z drugiej z kolei strony dr Ellis ktorego uwazam za jeden z najwiekszych autorytetow w dziedzinie odzywiania uwaza kofe i efke za najlepsze srodki do redukcji tkanki tluszczowej. Trudno mi naprawde tu mowic czy jest szkodliwa czy nie, z uzaleznieniem tez sie nie spotkalem.
Musisz sobie w kazdym razie zdawac sprawe z tego ze jest to juz mocny srodek (jesli jest ta efka w nim ) i jako pierwszy spalacz bym nie polecal.

Powiedz mi jeszcze tylko czy duzo masz tego tluszczu do spalenia i ile masz lat??

Punisher
06-02-08, 22:54
Chodzi o pochodne efedryny, a nie o efedrynę.

elos15
06-02-08, 22:54
95Kg wagi.. 185cm wzrostu.. ile zżucić? niewiem, napewno troszke by sie przydało. Uwazam ze jednak oddam ten produkt bardziej "odwaznym" ponieważ staram sie być czysty (nie pale, nie pije, no i nie chce brac). Wczesniej stosowalem i stusuje l-karnityne ktora uwazam ze nic nie daje. Prosze o naprawde dobre doradzenie, z góry dziękuje, w szczegolnosci Symu'emu..

(19 lat )

Symu
06-02-08, 23:23
Punisher chodzi o zwykla ziolowa efke taka jak z ma huang. Z obydwu tych rozlin mozna uzyskac efke tyle ze chyba ta roslina nie jest znana wsrod naszych organow legislacyjnych i zostala przepuszczona choc podobno FA tez mieszalo troche w tym :)

Elos na poczatek polecam ci spalacz scorch z firmy MAN lub thermo speed z olimpa ( z naciskiem na ten pierwszy).