PDA

Zobacz pełną wersję : Chcialbym zwiekszyć sobie rozmiar mięsni rak poczawszy od ramion..



Zbyszek 34
06-02-08, 15:54
Chciałbym zwiększyć sobie rozmiar mięsni rak począwszy od ramion"
Prosze mi powiedzieć jako początkującemu czy same Hantle wystarcza do tego celu??
Chciałbym tez zrobić to jeśli to możliwe za pomocą o jakiegoś dopingu czy coś w tym stylu ( odżywek )co polecacie??
Pozdrawiam i pragne podziękować za rady..

drugs
06-02-08, 16:31
kup sobie gryf łamany do tych hantli,i na tym forum nie wspominaj nawet o dopingu,odzywek se nakup np.magnum8000 i jakąs kreatyne no i dieta.

lityn
06-02-08, 16:55
mam takie zapytanko czy na biceps mozna cwiczyc gryfem prostym? czy trzeba koniecznie kupic lamany?

BeHappy
06-02-08, 16:58
mam takie zapytanko czy na biceps mozna cwiczyc gryfem prostym? czy trzeba koniecznie kupic lamany?

a czy mozna jedzic tylko samochodem czy rowerem tez ? mozna mozna tylko ze lamanym jest wygodniej

Zbyszek 34
06-02-08, 17:08
Prosze mi tez polecić jakiś zestaw ćwiczeń

do tego gryfu łamanego i hantli...

pozdr..

Paluch
06-02-08, 17:36
ee no co wy... kup prosty i zapomnij o odzywkach.

Ja biceps robie prostym wtedy wiecej idzie na przedramie.

Nuru89
06-02-08, 17:45
Na łamanym jest wygodniej... A na prostym faktycznie idzie troche w przedramie ---> Twoj wybor ;)

BeHappy
06-02-08, 17:56
ee no co wy... kup prosty i zapomnij o odzywkach.

Ja biceps robie prostym wtedy wiecej idzie na przedramie.

jak widzisz kolega chce zaczac wiec pewnie przedramie nie wycwiczone co lepiej dla niego lamany ("sory" za soga ale nie trafilem w "cytuj" :P)

Nuru89
06-02-08, 18:01
jak widzisz kolega chce zaczac wiec pewnie przedramie nie wycwiczone co lepiej dla niego lamany ("sory" za soga ale nie trafilem w "cytuj" :P)
Czyli musi wycwiczyc ;) wiec lepiej prosty :P

Paluch
06-02-08, 18:16
jak widzisz kolega chce zaczac wiec pewnie przedramie nie wycwiczone co lepiej dla niego lamany ("sory" za soga ale nie trafilem w "cytuj" :P)

nie gniewam sie :P

A koledze polece kupic karnet na silownie i rozwijac wszystkie miesnie symetrycznie. Kazdy lekarz Ci powie to samo :)

Jezeli chcesz w domu, to hantle, gryf prosty, jakas laweczka i trening domatora. Ale nie tylko rece, ale cale cialo lacznie z nogami.

SEBAN
07-02-08, 15:36
Prosze mi tez polecić jakiś zestaw ćwiczeń

do tego gryfu łamanego i hantli...

pozdr..

Poczytaj dział TRENING i zajrzyj tu:

http://www.kulturystyka.pl/atlas/ramiona.asp

Zbyszek 34
13-02-08, 16:13
@SEBAN (http://e-kulturystyka.info/member.php?u=4178) dziekuje Ci za odpowiedz bardzo mi pomogłeś..
pozdrawiam serdecznie..