PDA

Zobacz pełną wersję : CM3 vs CREATINE MICRONIZED 200 hash 400g VIP series+ Dextrose powder



milosc309
05-02-08, 17:28
CM3 vs CREATINE MICRONIZED 200 hash 400g VIP series+ Dextrose powder
Które wg was jest lepsze ?
Ja osobiście myślałem nad tym drugim bo nie musiał bym nic łykać natomiast słyszałem że to drugie daje słabszy efekt i cieżko to brać bo trzeba jakoś dawkować.
Aha dodam że chciałem dodać do tego mass xxl i ciekawi mnie jak będzie z efektami...
Głównie chodzi mi o to żeby przybrać na masie i w ogóle na kilogramach...

dzako18
06-02-08, 08:05
jesli nie masz diety to narazie nie kupuj nic chyba ze jakies białko gainer dla ewentualnych brakow, zobacz czy bedzie Ci szla masa na diecie samej dopiero pozniej mozesz zapodac mono

milosc309
06-02-08, 14:28
Nie no ćwicze już wg treningu 3 razy w tygodniu od jakichś 4miesięcy, staram się jeść dużo takich rzeczy typu kurczaki ryż itd.
Coś tam przybrałem może z 5kg.
Dziś kupiłem już mass xxl ale tam gdzie chodze na siłownie gość polecił mi jeszcze tą kreatyne żębym wziął razem z tym garinierem
Na dniach planuje kreatyne kupić

SEBAN
06-02-08, 18:14
A jaki staż ?? Bo profil nie do końca uzupełniony.... Jak kupujesz mono to Olimp,Universal,albo Vitalmax!!!
I nie baw sie na razie w żadne CM3,choć nie wiem czy na mono nie za wcześnie.......

milosc309
07-02-08, 17:11
wiesz cieżko mi powiedzieć, ale myśle że około 4miesiące będzie jak tak patrze na kalendarz....

Punisher
07-02-08, 18:32
Dieta obowiązkowo.
Gainer -tak.
Kreatyna -za 2 miesiące.