PDA

Zobacz pełną wersję : mc3 i łykanie



milosc309
05-02-08, 17:20
Mam taki dość niekonwencjonalny problem.
Planuje kupić sobie cm3 i mass xxl tylko że cm3 trzeba łykać.
Nigdy dobrze mi to nie szło...jak glukozamine miałem połknąć to też miałem straszne problemy...
Czy istnieje możliwość żęby po prostu otworzyć tą tabletke, wysypać zawartość na łyżeczke i dopiero to połknąć?
Robiłem tak z glukozaminą, ostatnio udało mi się dwa razy połknąć glukozamine ale jak tak pomyśle że miał bym 180kaps tego cm3 łykać to normalnie masakra, nie chciał bym tego też zmarnować....

Prezydent_1c
05-02-08, 17:22
Oczywiście się da. I można ;)

Punisher
05-02-08, 17:24
Kup jabłczan w proszku jakiejś innej firmy skoro masz problemy.

milosc309
05-02-08, 17:30
Oczywiście się da. I można ;)

Usłyszałem tekst że po 180kaps strasznie siądzie mi żołądek dlatego się zastanawiałem.

Punisher, co do tego w proszku to myślałem nad taką http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=8717

Punisher
05-02-08, 17:31
Ale ty porównujesz jabłczan do monohydratu.
Zobacz podwieszone - godne polecenia suple.

milosc309
05-02-08, 17:37
Ale ty porównujesz jabłczan do monohydratu.
Zobacz podwieszone - godne polecenia suple.

wiem, wiem.
O to chodzi że tam gdzie chodze na siłownie jest normalnie instruktor i on mi to doradzał.
Mówi żebym kupił ten CM3 ale jeśli nie to moge spróbować ten drugi tylko że z tamtym moge mieć kłopoty z utrzymaniem dawki odpowiedniej itp.
Dodam że nic nigdy nie brałem to nie mam na te tematy zbytnio pojęcia, tyle co wyczytałem w necie.

Poczytam ten podwieszony to będe wiedział pewnie jak to dawkować, tylko ciekawe jak różnica efektami między:
CM3+mass xxl
a
CREATINE MICRONIZED 200 hash 400g VIP series+ Dextrose powder+ mass xxl

Prezydent_1c
05-02-08, 17:40
wiem, wiem.
O to chodzi że tam gdzie chodze na siłownie jest normalnie instruktor i on mi to doradzał.
Mówi żebym kupił ten CM3 ale jeśli nie to moge spróbować ten drugi tylko że z tamtym moge mieć kłopoty z utrzymaniem dawki odpowiedniej itp.
Dodam że nic nigdy nie brałem to nie mam na te tematy zbytnio pojęcia, tyle co wyczytałem w necie.

Poczytam ten podwieszony to będe wiedział pewnie jak to dawkować, tylko ciekawe jak różnica efektami między:
CM3+mass xxl
a
CREATINE MICRONIZED 200 hash 400g VIP series+ Dextrose powder+ mass xxl
Po tym co wyczytałem w profilu lepiej kup sobie monohydrat. (czyli to drugie:P)

Punisher
05-02-08, 17:44
I w podwieszonych jest napisane stosowanie monohydratu.
Poczytaj jaka jest różnica pomiędzy jabłczanem a monohydratem.

milosc309
06-02-08, 14:25
ok czytałem, patrzałem też w google i widze że to temat tabu.
Dziś już kupiłem mass xxl, na dniach zamierzam kupić tą kreatyne i chyba wybiore tą mono