PDA

Zobacz pełną wersję : N.o-explode, dlaczego nie w shakerze ??



oSiŁeK_sNd
04-02-08, 18:16
Czytalem na Amerykanskich forach dlaczego na pudelku od N.o-explode z firmy BSN jest napisane Do Not Shake i zeby mieszkac to lyżka :] czy ktos moze wie czy jest jakis inny powod dlaczego nie wolno robic tego w shakerze niz to ze po prostu moze wybuchnac, w sensie rozsadzic i zalac pol pokoju ^^ bo zastanawiam sie czy to jedyny powod czy jest tez moze jakas przyczyna zwiazana z zawartymi srodkami, czy moze jakis skladnik sie nie wytrąca podczas takiego potrząsania.pozdro i czekam na odpowiedzi chociaz nie spodziewam sie ze ktos napisze cokolwiek, bo malo osob to stosowalo chyba.

Punisher
04-02-08, 19:59
Podczas mieszania w shakerze powstaje tam ciśnienie i wybuchahttp://img145.imageshack.us/img145/5563/73818459oa5.gif

Spowodowane zawartymi tam składnikami, lecz co to dokładnie jest tego chyba nie wiadomo, bo to tajne?

To jedyny powód...

oSiŁeK_sNd
04-02-08, 20:14
dzisiaj zaczolem dopiero pic, pierwszą dawke zarzylem przed treningiem, pokopalo nawet mocno wsypalem 1,5, chociaz producent zaleca 1 ale czytalem na forach ze 2 to minimum trzeba wiec na testa zrobilem 1,5...ale chyba za malo dalem czasu sobie bo wypilem jakies 15 min przed treningiem i przyplyw sily poczulem dopiero pod koniec treningu, czytalem na stronie jakiegos sklepu ze zalecane 45 min przed mniej wiecej...chyba tak powinno sie to brac bo dlugo sie wchlania jakos ?!

Symu
04-02-08, 20:20
Lepiej conajmniej te 45 minut. Z tym mieszaniem to mysle ze chcieli zakozaczyc jak to dobrze sie miesza ich produkt :) Mi jedna porcja styka, ale to roznie bywa :)

oSiŁeK_sNd
04-02-08, 20:57
no nie wiem, z zimna wodą wcale mi sie tak dobrze nie rozrobilo, byly takie ziarenka biale, wsypalem 1,5 ale chyba bede szamal 2 zeby dobrze pokurwilo na treningu hehe, pije n.o-explode przed treningiem i od razu po Cell Pumpa co o tym myslicie ?!

Symu
04-02-08, 21:07
Jak najbardziej ok z tym CP, mieszaj z woda w pokojowej temperaturze. Ile dajesz to jzu zalezy od tego jak to na ciebie dziala, wiem ze paru moich znajomych bralo nawet po 3 porcje, ale wtedy mocno nieekonomiczne.

oSiŁeK_sNd
04-02-08, 22:17
no zdecydowanie nieekonomieczne ^^ ale z drugiej strony jak cie nie klepie to tez nie ma sensu brac 1 miarki, bo to sie mija z celem wtedy.a jaki smak tego n.o-exploda miales ?? tez malinowy hehe

Seba87
05-02-08, 01:40
exploda widziałem za 120 zeta bodajze okazyja była

oSiŁeK_sNd
05-02-08, 08:49
no mozliwe w koncu to juz nie taka nowosc, wiec muszą obnizyc cene, ja jak kupowalem to placilem prawie 200 :] ale zastanawiam sie czy jest sens po tym cyklu na cell pumpie co mam teraz, odczekac z 2,3 miesiace i sprobowac zrobic cykl na jakims mono...bo zaczolem od KA, niby wtedy taka rewelacja a teraz pelno badan swiadczacych ze KA wlasciwie wypada gorzej od wszystkiego, chociaz ja osobiscie nie mialem zastrzezen do KA...na pierwszym cyklu wlasnie z nim przybralem 7kg na wadze, sila tez znacznie poszla, ale juz kiedys pisalem ze to moze byc sprawka MassXXL ktory wtedy pilem.Co myslicie o tym mono za 2,3 miesiaca od skonczenia aktualnego cyklu i co najlepiej kupic, cena nie gra roli wiec mozecie podawac drogie wynalazki.

Punisher
05-02-08, 11:13
A co teraz masz dokładnie? no-shogo z cp czy jak? (to drugi cykl nie?)

oSiŁeK_sNd
05-02-08, 11:41
To wyglada tak, zjadlem puche Cell Pumpa z Matrixem 5.0 potem przyszly swięta no i byla przerwa a teraz jem 2 puche Cell Pumpa tez dużą i łącze to z N.o-explode, ale mysle zeby sprobowac tego mono

Punisher
05-02-08, 11:56
A wcześniej KA z massem, no tak pamiętam.
A Nitrix też jakiś miałeś chyba...
Skończ cykl i potem jak najdłuższa przerwa od kreatyny.
Nie ma co się śpieszyć. Ciekawe jak na Ciebie zadziała monohydrat.. oo jestem ciekawy... :)

oSiŁeK_sNd
05-02-08, 14:16
A no tak zapomnialem dodac ze 1 puche Cell Pumpa z Nitrixem 180 kaps, ten nitrix nawet spoko ale musialbym przynajmniej 360kaps kupic a to okropnie drogie, chyba nie warte tej ceny.Ogolnie to mozna powiedziec ze zmarnowalem tą pierwszą puche CP i wszystko inne, mialem male problemy osobiste, duzo stresu, nie moglem cwiczyc jesc itd, schudlem...dlatego postanowilem ze nie zaczne tak od razu cwiczyc po swietach bo nie bylem w kondycji psychicznej i dopiero teraz zaczolem i nadrabiam.Sam jestem ciekawy jak to zadziala na mnie, ale powiedzcie mi co kupic najlepiej, co konkretnie.

Punisher
05-02-08, 14:39
Po minimum dwóch miesiącach po skończeniu no-explode przejdź na mono. Inaczej nie poczujesz działania mono, naprawde.
Ja bym polecił Ci jakieś lepsze mono niż olimpa czy Vitalmaxa - Universala. Ale to minie szmat czasu przecież, zdążysz jeszcze się trzy razy spytać o wszystko:)

oSiŁeK_sNd
06-02-08, 10:41
no wlasnie chodzilo mi o to zeby wczesniej sie dowiedziec ile pieniedzy bede musial przeznaczyc na to i na inne rzeczy bo nie sama kreatyne chce kupic

oSiŁeK_sNd
07-02-08, 09:39
to co polecacie ?!

Punisher
07-02-08, 11:43
Opisz dokładnie nad czym się zastanawiasz, cel dokładny itp.
p.s. zmieniasz trening?

oSiŁeK_sNd
08-02-08, 16:00
w sumie nie wiem, ciagle robilem na mase, to teraz pomyslalem ze do wakacji moze zlapac rzezby, trening zmieniam co jakis czas

Punisher
08-02-08, 20:05
Na mono zbytnio się nie wyrzeźbisz, a na jabłku jechałeś (CP). No ale mógłbyś spróbować jeszcze raz na samym jabłczanie, ale nie wiem jak zareaguje twój organizm, który zawsze dostawał kreatynę z różnymi dodatkami, transporterami, bosterami itp.

oSiŁeK_sNd
09-02-08, 16:51
duzo sily po tym cell pumpie dostalem ale zeby masa szla jakos nadzwyczajnie to nie zauwazylem...idzie ale powoli