PDA

Zobacz pełną wersję : szybsze skutki



szakulo
03-07-06, 08:10
Witam.Czy nie ma może w pokarmie takiego produktu żeby zjeś to przed cwiczeniami i zeby bylo widac szybciej skutki niz bez tego produktu jak cos wiecie to piszcie ??

marcinczwa
03-07-06, 08:32
szakulo, nie ma cudownych produktów
przed treningiem zjedz standardowy posiek przedtrenigowy(np. 150g ryzu + 150g kurczaka) i tyle

sławo
03-07-06, 08:34
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

degustator
03-07-06, 09:12
co ty wymyslasz :D

sławo
03-07-06, 09:16
wcześniej to było u mnie w dziale

marcinczwa
03-07-06, 09:54
degustator, mogłbys dokładniej czytac to by nie było problemu :smile:

degustator
03-07-06, 10:07
degustator, mogłbys dokładniej czytac to by nie było problemu :smile:

ja sie odnosze do tematu bo kolega szuka cudownego srodkla ktory zrobi za niego cos :D

marcinczwa
03-07-06, 10:11
marcinczwa napisał/a:
degustator, mogłbys dokładniej czytac to by nie było problemu :smile:


ja sie odnosze do tematu bo kolega szuka cudownego srodkla ktory zrobi za niego cos :D

chyba ze tak :mrgreen:

HOTVIG
12-07-06, 22:15
... j. w.

Chociaż jest nazywa sie to STERYDY ale ja tego odradzam laikom no i większym byczkom no chyba , że masz ochotę na efekty uboczne... miedzy innymi :

- kłopoty z wątroba
- nadmierny przyrost prostaty w efekcie bardzo czesto przyczyna nowotworu prostaty
- łysienie

i wiele innych zaleznych od organizmu i dawkowania więc jak ci ktoś zaproponuje zastanów się 1000 razy czy warto :roll: :!:

Zales
15-08-06, 02:40
możesz sobie zjeść 500 g miesa z hefalumpów jest obfite w aminokwasy i ketaalfonitrokreatyne odkrycie to zrewolucjonizowało żywienie na północnym wschodzie azji z kąd wywodzą sie największi ludzie sam jestem zdziwiony jego działaniem w miecha zrobiłem 2 centy w łapie :o z tym ze to mięcho jest mega drogie ale życze powodzenia

nowin
16-08-06, 23:10
możesz sobie zjeść 500 g miesa z hefalumpów ...
mistrzostwo :grin: <brawo>

degustator
17-08-06, 00:00
możesz sobie zjeść 500 g miesa z hefalump&#243;w jest obfite w aminokwasy i ketaalfonitrokreatyne odkrycie to zrewolucjonizowało żywienie na p&#243;łnocnym wschodzie azji skąd wywodzą sie największi ludzie sam jestem zdziwiony jego działaniem w miecha zrobiłem 2 centy w łapie :o z tym ze to mięcho jest mega drogie ale życze powodzenia
slyuszalem o tym. kolega je jadl i teraz nie moze wejsc do stodoly. nie moze sie zmiescic.