PDA

Zobacz pełn± wersję : Muay thai czy Krav Maga???



kacap
04-02-08, 00:25
Witam mam pytanko co będzie lepsze na ulicy Muay thai czy Krav maga???
Piszcie bo chcę się zapisać na jedno z tych dwóch ale mam dylemat...

Rynju
04-02-08, 00:31
idz na MT na krav madze ucza takich eee dosc ekstremalnych przypadkow raczej ;) mam 4 znajomych ktorzy sie wypisali po 2 miesiacach

Karbi
04-02-08, 12:30
idz na MT na krav madze ucza takich eee dosc ekstremalnych przypadkow raczej ;) mam 4 znajomych ktorzy sie wypisali po 2 miesiacach

ekstremalnych przypadkow? czyli co? xD ja my¶lałem że lepiej wiedzieć jak sie bronić przed "kosynierem" xD oczywi¶cie masz bardzo małe szanse przeciw nożownikowi, ale z krav mag± masz większe...

Rynju
04-02-08, 14:10
no ale po co ci taka wiedza :P ?? przeciez jak juz ktos wyskakuje z nozem to raczej nie skonczy sie tylko na zadrapaniu ;) a raczej chce ci go wpakowac w osierdzia, a chyba takich jest malo co spotyka sie co tydzien z nozownikiem ;P Zreszta bez przesady wychodzi na to ze strach na ulice wyjsc bo ludzie by tylko napadli ;P Lepiej uczyc sie bic a nie bronic sie :P

Karbi
04-02-08, 20:35
w Bełchatowie jest dużo psycholi, z różnym żelastwem już sie spotkałem, ale zazwyczaj spierdalalem w takich sytuacjach, bo byle kastet i koles ma nad Tob± 10 krotn± przewage, jeden strzał w pysk i nie masz zębów, a jak ma kastet z kolcami to masz cały ryj do wymiany xD no ale,w sumie to racja, że lepiej sie uczyć bić niż bronić, bo nie na codzień kto¶ Ci z żelastwem wyskakuje