PDA

Zobacz pełną wersję : Wielka prośba o pomoc



Bezif
03-02-08, 23:14
Witam na siłowni cwicze ok 1,5 roku na początku stosowałem trening ogólno rozwojowy potem na mase następnie na siłe i od jakiegoś czasu znów jadę na masę (ok 3 miechy) lecz niestety mam problem bo praktycznie żadnych efektów a brzuszek rośnie i w związku z tym moje pytanie do was... mam dalej kontynuowac trening masowy i stosowac do tego diete i aweroby czy też może zmienic trening na inny, dodam że zależy mi na masie ale nieche tez miec brzuszka;/ a robic trening na mase i stracic pare zbednych kg to raczej nie możliwe ;/ pzdr

tom
03-02-08, 23:22
robisz regeneracje?
jak z dietą?
poczytaj od diecie low carb - idealna do przybierania w miare czystej masy

Bezif
04-02-08, 11:52
tak regeneracja jak najbardziej, ale diety wogóle nie stosowałem bo szczerze mówiąc nie zdawałem sobie sprawy że dieta to podstawa ;/

Vegeto86
04-02-08, 13:37
Dieta,Dieta,Dieta!! jesli lapiesz duzo tluszczu ogranicz weglowodany. Gainery typu "bulk" sa Ci wskazane. I zeby nie odkladal sie fet na brzuchu trzeba go cwiczyc...

Bezif
04-02-08, 20:38
węglowodany już ograniczyłem oraz zacząłem A6W ale sadziłem że brak postepów i tłuszczyk na brzuchu to większa wina złego treningu niż diety ale jak się okazuje myliłem sie ;/ cuż... człowiek uczy się przez całe życie :)