PDA

Zobacz pełną wersję : Tribusteron 90



Alex89
03-02-08, 14:39
Witam! Chce sobie kupic TRIBUSTERON 90 i chcialem sie zapytac czy to by bylo dobre dla mnie?? Mam 17 Lat waze 72 Kilo!! Dziekuje juz teraz za odpowiedzi!!

Punisher
03-02-08, 14:46
Czego oczekujesz po tym? Tribulusy dla osób dorosłych >20lat.
Poza tym tribulusy stosuje się długoterminowo.

Seba87
03-02-08, 16:16
długoterminowo znaczy sie przez jaki okres? Tribulusy daja duzo sily

Punisher
03-02-08, 16:50
No chodzi o to, by nie spodziewać się efektów po np 120kapsach.
Chyba znasz zasadę działania tribulusów. Nie jest to szybkie działanie, tylko powolny wzrost. To nie sterydy.

Seba87
03-02-08, 19:38
brałem tribula 60 tke i po paru dniach juz czułem siłe i poprawa w treningach była znacząca chyba ze chodzi ci o mase

Punisher
03-02-08, 21:02
Psychologia człowieka ma wiele tajemnic.

Sliski
03-02-08, 21:26
nie ma się co oszukiwać zbawiennym działaniem odżywek. człowiek myślący że to zadziała po iluś gramach/kapsułkach odczuje takie działanie! ale niekoniecznie przez odżywkę, tylko przez zwiększoną pracę (nawet o tym nie wiedząc...)

udowodnione naukowo to zostało, siła autosugesti ;)

Seba87
03-02-08, 21:53
głupoty gadacie o jakiejs psychologi i tyle wam powiem na kazdego inaczej działa odzywka a nie jakas autosugestia :D

Symu
03-02-08, 23:58
Tribulus raczej nie potzrebuje duzo czasu zeby sie rozkrecic to nei kreatyna zeby sie nia ladowac.

Punisher
04-02-08, 10:26
Tribulus raczej nie potzrebuje duzo czasu zeby sie rozkrecic to nei kreatyna zeby sie nia ladowac.
Myślałem, że kreatyna działa stosunkowo szybko.

Poziom testosteronu normalizuje się wraz z czasem. Nie jest to działanie szybkie tylko długotrwałe.

Symu
04-02-08, 17:09
Tzn. jak patrze teraz na to z inenj perspektywy to szybkosc dzialania jest porownywalna ale przy TT mozna efekty juz w 1 tygodniu odczuc. Działanie TT (badania dokladnie nie pamietam nazwy ale cos z uniwerku w Iowa ) przy suplementacji 750mg dziennie (co jest mala iloscia) po 2 tygodniach dawalo wzrost wolnego testosteronu o 18%, a po 28 dniach o okolo 30%, dalej w innym badaniu bylo ze po 8 tygodniach bylo to 50%.

Dłuższa stymulacja mysle ze nei bylaby zbyt dobra dla organizmu a nawet nie ma badan na ten temat. Pewnie bulgarzy maja przebadane dzien po dniu ale badania raczej tajne :)

Punisher
04-02-08, 19:49
Tak dokładnie pamiętasz wyniki tych badań? Rzeczywiście mała dawka, nie wierzę...
No ja myślę, że okres 4-8 będzie najkorzystniejszy(ale przy większych dawkach oczywiście). Teraz pomyśl, na jak długo starczy jedna pucha? Ze dwie trzeba mieć conajmniej.

Symu
04-02-08, 20:02
Tak dokladnie pamietam bo wczoraj je czytalem :D. Wiadomo, że jedna pucha nie styknie, ale przy stakach kreatynowych jest tak samo. Sam sie zdziwilem, że tak mała dawka. Sprobuje znalesc zaraz to badanie.

Symu
04-02-08, 20:32
Kurde nie moge znalesc tego, ale tak z ciekawostek o TT:
-wszystkie testy na ludziach sa wykonywane w dawkach 510mg-1000mg dziennie, raz pozytywnie raz nie. Jedynie na szczurach przeprowadza sie badania w dawkach 30mg/kg masy ciala co na czlowieka daje ok. 2,4g wiekszosc pozytywnych wynikow.
-duzy wzrost osiagano przy polaczeniu TT z chryzyna i saw palmetto
-wiekszosc badan rozpatruje TT pod wzgledem zdrowotnym (pro zdrowotnym)
-no i tu najciekawsze, warto wybierac tribulusy sprawdzonych firm gdyz roznia sie one odmianami (ktore czesto nie maja wiele ze soba wspolnego), rodzajami saponin np.
26-O-beta-D-glucopyranosyl-(25S)-furostan-4(5),20(22)-diene-3,12-dione
i
26-O-beta-D-glucopyranosyl-(25S)-5alpha-furostane-3beta,22alpha

Dlatego jesli jakies TT sa polecane przez ludzi warto w nie zainwestowac i nei mozna traktowac calego rynku tych ziolek jako jednego i tego samego produktu.

Co do twojej wypowiedzi. Też mysle ze taki okres bedzie najlepszy, tylko wlasnie jakie dawki.

Punisher
04-02-08, 21:19
No właśnie, wtedy dawka produktu X nie równa się z produktu Y, bo działanie też będzie inne. Pomotane to, dlatego nie wiem, czy będę kiedykolwiek brał tribulusy, jak już to M-Stak lub Animal Stak, bo to jest potwierdzone przez rzeszę ludzi, że działa, a nie jakies tribusterony, co nie wiadomo czy mają ciągle tą samą formułę, czy zmieniają co chwile itp.

Symu
04-02-08, 21:56
To prawda lepsze sa kompleksowe boostery testosteronu.