PDA

Zobacz pełną wersję : Nogi:(



Józiu
03-02-08, 11:35
Mam pytanie odnośnie nóg. Cwicze juz od roku i wszystko mi ladnie idzie oprocz nog. Cwicze nogi: 4serie po 12powt przysiady, 3 serie wykrokow po 10 i 3 serie "zabek" po 30powt. no i potem lydki ale to juz niewazne.Wogule mi nie idzie masa nog, nie wiem dlaczego. Zaczyna to troche śmiesznie wyglądac jak reszta jest nie proporcjonalna do nog:/. Pomożcie!!...nie mam zadnych maszyn.

Nuru89
03-02-08, 12:28
Moze za malymi ciezarami operujesz ? Z nogami jest tak jak z brzuchem az Cie muszą piec ;)

vinq
03-02-08, 13:34
no na nogi to raczej malych ciezarow nie ma co zakladac, no brzuch to musi bolec;P a ja tam nog nie robie bo raczej nie potrzebuje i nie mam zamiaru byc jakims kulturysta tylko cwicze dla swojego ogolnego wygladu ;) a przed wakacjami to trzeba sie szczegolnie wziac do roboty i cisnac na silke ;) :D

Paluch
03-02-08, 13:51
nogi powinienes cwiczyc, bo to duza partia, ktora pobudza do wzrostu caly organizm....

co to sa te 'zabki'?

W kazdym razie zwieksz ilosc serri do 15 (teraz masz 10), zwieksz obciazenie na takie, z ktorym jestes w stanie wykonac 8-10 powtorzen i rob je do samego konca, tzn tak, ze wiesz, ze nastepnego juz nie dasz rady, a najlepiej, to niech Ci ktos pomoze zrobic dodatkowe.

Paton
03-02-08, 14:06
Nogi sa jak przedramiona, sa ciągle w ruchu i aby pobudzic miesnie do wzrostu nalezy wykonywac wieksza ilosc powtorzen aby doprowadzic do palenia oko 75% maxymalnego ciezaru w 1 serii i zwiekszac w kazdej kolejnej o dodadkowe 5% dochodzac do wyczerpania.

Paluch
03-02-08, 14:10
75% maksymalnego w pierwszej serii i jutro na wozku jezdzisz :p

moze to tylko u mnie tak jest, ale zarowno na klatke jak i nogi zaczynam od samych przysiadow, potem pusty gryf i co 10kg do ciezaru maksymalnego, czyli jakies 5 serii rozgrzewkowych.

Paton
03-02-08, 14:13
Ja robie przysiad 180kg max (przyznam ze nogi mam słabe) to zaczynam od 130kg i tak dokladam i zadko kiedy uda mi sie dokonczyc trening bez pomocy i nie skarze sie na przyrosty:)

Paluch
03-02-08, 16:39
180 bez koksow to dobry wynik...

ja mam 125 max, ale co kazdy trening idzie 5 kg wiecej :P

Z tym, ze robie nogi typowo na sile, i teraz mam 63cm, to duzo troche...

Paton
03-02-08, 20:51
Ja mam 65 ale to mało w porownaniu do innych wymiaor kiedy sprawdzilem swoje dane w KingSize i wyszlo ze mam za male nogi a reszte za duza:)

Józiu
04-02-08, 15:03
robie duzymi ciezarami bo koncze ledwo co..prawie sie przewracam:P...i nogi niezle bola.....wiec mam zwiekszyc serie do 15 i troche zmniejszyc obciazenie tak?....a tak wogule to nogi mam dosyc mocne tylko chude...nie wiem czemu:/