PDA

Zobacz pełną wersję : Czy to możliwe - zrzucić brzuch i jednoczesnie nabrać mięśni??



emilch
02-02-08, 15:55
Witam. jestem raczej typem chudzielca (ale, dzieki temu, ze kilka lat jako tako cwicze nie wygladam jak patyk :), w barkach jestem dość chudy, ale mam taka kulke brzucha. Chcialbym to zrzucić, a jednoczesnie nabrać masy mięśnowej. chciałbym wziąc jakiegos gainera, ktory pozwolilby mi zrzucic troche ten brzuch biegajac, a przynajmniej nie spowodowalby mi dalszego jego powiekszenia. co doradzacie?

Puchacz!
02-02-08, 16:03
Ćwicz normalny trening na mase i co dwa dni po calym treningu zrob jeszcze brzuc (brzuszki na skosnej, unoszenia nog czy jakies maszyny). Brzuch rob na maxa.

Paton
02-02-08, 18:49
Gainer, najlepiej dorzuc jakies mono, 3 treningi na mase + na nich 40 minut aerobow! i godzinka biegania 2 razy w tygodniu! powinno pomoc!

emilch
02-02-08, 20:39
dzięki chlopaki, ale jaki gainer? Z tego co się orientuję, to powinien mieć jak najmniej węglowodanów prostych, kiedyś bralem Oxygen Naturalna Serwatka i tylko mnie tluszczem zalało, potem przeczytalem, że to właśnie przez to, że ma duzo węgli prostych...To jaki gainer polecacie?

Punisher
03-02-08, 14:49
No na pewno gainer pomoże Ci zrzucić brzuch... Co ty paton gadasz?
Powiedz jak wygląda twoja dieta, twoje treningi.

Paluch
03-02-08, 16:29
Mowcie co chcece, ale mimo diety na mase i dodatniego bilansu, to tkanka tluszczowa z brzucha sie spala podczas treningu - przynajmniej u mnie.

SEBAN
03-02-08, 22:42
Na masie nie zrzucisz tłuszczu z brzucha,biorąc do tego gainera jak ktoś tu radzi- błąd!!!! Musisz obciąć nieco węgle z diety,dodaj w to miejsce białka,dorzuć aeroby(rower,bieżnia,bieganie) i katuj brzuch na maxa ''do załamania'',aż padniesz.Inaczej nic z tego nie będzie.Trudne,ale wykonalne.Poza tym poczytaj trochę dział DIETA!!!!!