PDA

Zobacz pełną wersję : regeneracja za sogi !!



djtris
01-02-08, 22:54
czy trzeba robic i jak robic bo mam problem cwicze na maxa na mase i mega puchne ale nie podnosze juz tyle co wczesniej nie jestem juz tak "swiezy" jak na poczatku ;/

Mieczu93
01-02-08, 23:02
robi się 2-3 miesiące ostrego treningu, dwa tyg lżejszego treningu (np. ogólnorozwojówka) i dalej jedziesz 2-3 misiące ostrego... itd.

Rynju
02-02-08, 08:41
moze nie zmieniasz treningu. Organizm sie przyzwyczail i juz tylko puchnie z wysilku, albo dla tego ze nie zrobiles przerwy

Puchacz!
02-02-08, 09:51
Pamiętaj zeby zawsze spac po minimum 8 godzin i to najlepiej takiego twardego snu. Zawsze dobrze sie odzywiac (bo miesnie rosna po treningu a nie w czasie), mozesz dorzucic do tego basen bardzo dobrze sie na nim regeneruje i czasem saune. Pozdro

Stjepan
02-02-08, 10:54
Regeneracja musi być koniecznie.To jest jeden z najważniejszych (oprócz diety i treningu) czynnik decydujący o jakichkolwiek efektach.
Ja osobiście raz na 2-3 miesiące robie sobię przerwę tygodniową (staram się to robić w dni kiedy akurat siłownia jest zamknięta :) czyli np. Boże Narodzenie , czy wielkanoc).Ew. robię miesiąc luźniejszego treningu - mniejsze ciężary , trochę więcej powtórzeń , nie robię do "upadku".
Pamiętaj także o odpowiedniuo długim śnie !!