PDA

Zobacz pełną wersję : 7 chłopa... jaki trening??



broziak
01-02-08, 19:11
witam!! jestem nowym użytkownikiem tego forum... otóż jest nas 7 chłopa...

18 latek
17 latek
3x 16 latek
2x 14 latek

mamy sprzet taki:(wszystko samoróba, oprócz gryfów)
- ławeczka prosta,
- dostawiane stojaki pod sztange
- modlitewnik
- gryfy:-prosty(150 cm)
- gięty(ten mocniej 120cm)
- 2 sztangielki (35 cm)
- sztanga samoróba (41 kg)

obciążenie:
- 2 x 21 kg
- 2 x 13 kg
- 6 x 3 kg
- 4 x 2,5 kg

jesteśmy poczatkującymi... i teraz moje pytanie... jakie polecaci ćwiczenia dla młodszych jakie dla srednich i jakie dla starszych?? jeździmy bez żadnych suplementów itp. chodzi mi o ćwiczenia ogólnorozwojowe.. mozemy ćwiczyć 3 razy w tygodniu...
wtorek, czwartek, sobota

wszyscy robimy narazie jednakowe cwiczenia.. młodsi wysiadają przy koncu a na dodatek wychodzi nam to ponad 2 godziny!! i to jest za długo jak dla mnie.. bo nie chce pół życia przesiedzieć w siłowni!!

pozdrawiam...

prosze o pomoc.. bo nie chce aby im sie coś stało.. bo może...

dexter
01-02-08, 21:12
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=176 po to zrobili podwieszone zeby czytac. Jak cos ułożysz to dopiero pytaj i wrzucaj to sie oceni

broziak
02-02-08, 07:23
a jak ktoś nie umie zrobić takiego planu? bo ja jestem kompletnie zielony, czytam to forum i jakos nie moge znaleźć dla nas dobrego planu... a i jeszcze jedno pytanie.. czy można robić klate biceps na przemian?? czyli jedna seria klaty i potem biceps... bo długo by to trwało dlatego tak robimy.. pozdro

broziak
02-02-08, 07:23
a jak ktoś nie umie zrobić takiego planu? bo ja jestem kompletnie zielony, czytam to forum i jakos nie moge znaleźć dla nas dobrego planu... a i jeszcze jedno pytanie.. czy można robić klate biceps na przemian?? czyli jedna seria klaty i potem biceps... bo długo by to trwało dlatego tak robimy.. pozdro

Puchacz!
02-02-08, 10:00
NIe rob na zmiane. http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=8420 masz tutaj przykladowy trening ogolnorozwojowy i przeczytaj tez komentarze. Pare postow na nad co Ci wysłałem pt. "Co teraz?" jest tez wytlumaczone co to ogolnorozwojówka. Pozdro