PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie odzywki po treningu taekwondo?



Puszi
01-02-08, 09:42
Witam. Czy po treningu taekwondo rowniez powinienem spozywac jakies odzywki? a jak tak to jakie? trening tkd mam 3 razy w tygodniu (pn, sr, pt,) a wt, czw, sob, siłownie

Vegeto86
01-02-08, 11:25
Mozesz sobie kupic carbo,jakies witaminy,mineraly i ewentualnie kreatyne.

Sliski
01-02-08, 12:24
jak chcesz masy to gainera, białko :))

Symu
01-02-08, 16:31
Kreatyna , aminokwasy...... Mozesz powiedziec cos wiecej?? Na czym ci zalezy (lepsza regeneracja, wydolnosc....), czy jestes zawodnikiem??

Puszi
01-02-08, 19:20
najbardziej to zalezy mi na tym zebym przez treningi tkd nie spalal miesni i chcialbym sie przed tym jakos zabezpieczyc, zawodnikiem jeszcze nie jestem ale pod koniec lutego jest egazamin i jak dobrze pojdzie to bede mogl startowac w zawodach

tom
01-02-08, 19:36
czyli BCAA przed i po treningu , dużo białka i kreatynka jest również dobrym antykatabolikiem

Symu
01-02-08, 22:48
BCAA przed, po i ewentualnie jesli rano budzisz sie obolaly to przed spaniem mozna dac- sam trenowalem wiec wiem ze tak moze byc, tyle ze mat nie mielismy :P. Ważny tez bedzie dobry posilek na 2 godz przed treningiem.

Egzamin macie w formie sparingu, wytrzymalosciowy czy techniczny??

Puszi
02-02-08, 09:09
Mamy egzamin techniczny, kopniecia, uklady, samoobrona, lamanie desek itp. poprostu w tkd jest tak ze w walkach mozna startowac dopiero od niebieskiego pasa (4 kyu)

Symu
02-02-08, 12:51
Nie wiem ja tylko doszedlem do sparingow, juz w zawodach mnei nie zobaczyli :) To wystarczy to BCAA ewentualnie jak bys chcial polepszyc wytrzyymalosc, kondycje, sile to mozesz dorzucic kreatyne najlepiej TCM.