PDA

Zobacz pełną wersję : jak zrzucic duuuzo tluszczu



kamilWWa
30-01-08, 15:13
witam,prosze o porade jak moge zrzucic duuuzo tluszczu w okolicy brzucha, biode i ud. mam 23 lata, a mam figure kobiety tzn waskie barki a szeroko w nizszych partiach, strasznie mnie to wkurza bo bardzo smiesznie to wyglada, z gory dzieki za porady. dodam ze mam 185 cm wzrostu i waze 92 kg. pozdrawiam.

noiser
30-01-08, 15:42
Łooo stary, nawet nie wiesz jak Cie rozumiem, TEZ MAM TAKA BUDOWE!! Ale co tam ... po 1 nawyki zywieniowe : 0 słodyczy i napojów słodkich, pij tylko mleko najlepjej 0.5% i wode niegazowana. Poczytaj o treningu na rzeźbe, a jak nie masz sprzetu do cwiczen to rób domatora. Dieta ... hmmm. Myśle ze wysokobiałkowa ;) (wyszukiwarka dziala)

A tu masz link : http://www.kulturystyka.pl/atlas/ <---- Miłej Lektury i powodzenia ;)

Nuru89
30-01-08, 15:48
Oczywiscie do tego co napisal kolega noiser musisz dodac areoby tj. bieganie, rower, basen <-- to jest podstawa jesli chcesz pozbyc sie tluszczu... Mozesz sobie kupic jakis spalacz, tylko nie zapomnij ze sam nic nie zdziala musi byc dieta i trening :) pzdr

noiser
30-01-08, 20:41
apropos damskiej budowy ciała ... przynajmniej ja mialem kompleks z tego powodu. Ale słuchaj, spójrz na to z innej strny ;). Ostatnio moja dziewczyna stwierdzila ze to wyglada !!uwaga!! egzotycznie. Ha^^ ;)

destroy
30-01-08, 22:05
A co do jedzenia słodyczy - to zero w ciągu dnia ? totalne ? sam chce się pozbyć tłuszczyku z brzucha i ud. Trenuję siatkówkę wiec wysiłek mam... na siłce jadę narazie ogólnorozwojówkę i raz w tygodniu na basenie jestem. Zacząłem pić samą wodę nie gazowaną... robie a6w na brzuch (14 dzień dzisiaj był) i liczę na efekty. I czy zjedzenie jednego batonika pokroju KitKat szkodzi ? Oczywiście jednego dziennie.

Sorki autor że się wciąłem ale nie chcę tworzyć nowego tematu.

hans87
30-01-08, 22:14
tak jak koledzy wyżej napisali... dieta i 3 razy w tyg. od 30-40 min rowerka, albo biegania (np na bieżni, jak chodzisz na silke). Efekt murowany. ps. co do jedzenia fast foodów to jakis kebab mozesz sobie raz w tyg, wszamac a slodkiego najlepiej zupelnie unikać. pozdro

milo90
30-01-08, 22:30
staraj sie nie jeść tych batoników, bo to strasznie duzo glukozy, i bedzie ci cięzej szło te odchudzanie....

tom
31-01-08, 09:02
jak batoniki to ze sklepu z suplami :)

destroy
31-01-08, 14:49
Ciężko będzie nie jeść w ogolę słodkiego no ale postaram się.

s0biech
06-02-08, 18:44
polecam szustke weidera.Sam trenowalem gwarantuje bardzo dobre rezultaty.
po 6 tyg na brzuchu mozesz ser i pieczarki scierac;]

pozdro.

s0biech
06-02-08, 18:45
no i oczywiscie kontroluj kalorie.jakis supl i bedzie git;]

tomekkcz
12-02-08, 11:32
Wiec mogę polecić pas wyszczuplający http://www.kulturystyka.sklep.pl/product_info.php/cPath/133/products_id/1250/products_name/pas-wyszczuplajacy-18cm-neoprenowy.html
jeżeli na nogach tez zalega tłuszczyk również szorty wyszczuplające http://www.kulturystyka.sklep.pl/product_info.php/cPath/133/products_id/2635/products_name/szorty-wyszczuplajace-sauna.html
ale oczywiście od samego noszenia efektów nie będzie ;) polecam również Aerobiczną szóstkę Weidera (na pewno z początku będą duże obciążenia dla brzucha)
Pozdro