PDA

Zobacz pełną wersję : meta ruska + omka czy deka?



djtris
29-01-08, 21:47
co lepsza i ile szczalow by sie mega spompowac jest to moj pierwszy kontakt ze sterydami za pomoc sogi !i ile by mnie to wyniolo tak na oko z gory dzieki

Rynju
29-01-08, 21:50
wiek, staz, waga, wzrost, dieta, suplementacja itd. daj wszelkie info co do tematu to proponuje baze (meta + oma) badz samam mete na poczatek. Nie rozpisze ani wiecej nie powiem poki nie dostane info o tobie

djtris
29-01-08, 21:54
19 lat 79kg 181 cm wzrostu tak na powaznie cwicze od sierpnia wczesniej cwiczylem ale byla dluzsza przerwa obecnie jestem na ktoryms z koleji cyklu kreatyny i tauryny z olimpu :D tak wiec piszcie doradzajcie za sogi :D

Rynju
29-01-08, 21:56
stosujesz diete? jakie przyrosty po kreatynie? jakies odzywki? jak twoj organizm reaguje na retencje wody? czego oczekujesz po cyklu ? masa, masa miesniowa, sila?

djtris
29-01-08, 22:09
po kreatynce jestem mega spompowany z dieta u mnie krucho a liczy sie tylko masa ;]

Rynju
29-01-08, 22:16
bez diety wszystko spadnie... i nie potrzebnie bedziesz marnowal zdrowie

djtris
30-01-08, 15:50
wracmy do teamtu przyjmijmy ze mam ta diete i co dalej za sogi !!!!!!!!!!!

Rynju
30-01-08, 16:00
To lepiej miej inaczej wszystko spadnie po prostu.
5 tygodni 15mg mety co dziennie (3 tabletki kazda po 5mg) po 1 po posilku lub w trakcie (odstepy mniej wiecej 4-6 godzin). Do kazdej 1 tabletka sylimarolu 70mg badz innego srodka na watrobe (upewnij sie ze nie masz problemow z bebechami). W razie problemow ze skora-cynk. Do tego od 8 do 12 tabletek clomidu (bierzesz dawke 100mg - 2 tabletki - 12 godzin po ostatniej tabletce mety. Nastepnego dnia tez 2 tabletki i potem do konca po 1 tabletce dziennie)

vold
30-01-08, 16:12
Omy za bardzo nie polecam na pierwszy raz, po pierwsze to na długie cykle a na pierwszy raz nie jest to bardzo wskazane lepiej zrobić krótki cykl na krótkich estrach i sprawdzić reakcje organizmu , jeśli chodzi o testo to bardziej polecam zamiast omy to propionat lub ewentualnie ta metka może być na pierwszy raz.

Rynju
30-01-08, 16:19
dla tego mu rozpisalem bez omy, hehe depresja by byla jakby mu wszystko zlecialo po niej... no i pewnie ciezko by bylo mu wytrzymac tyle tygodni. O propie nic nie wspominal tylko z tego co jest w temacie.
Vold mam nadzieje ze mu napisalem raczej wszystko co trzeba w tym poscie jak brac co?! Bo juz chyba o diecie i piciu b. duzej ilosci wody wspominac nie bede

vold
30-01-08, 17:27
Z tą dużą ilością wody to różnie bywa może to i zalecane ale napewno nie konieczne , jedynie przy trenabolonie picie dużych ilości wody to konieczność ze wzgledu na negatywne działanie na wątrobe tego środka ale to już inna sprawa.

Rynju
30-01-08, 17:51
skoro nie za bardzo u niego z dieta to tym bardziej trzeba bylo podkreslic znaczna ilosc wody.Co do mety to tez najlepiej na watrobe nie dziala;)

vold
30-01-08, 21:13
Jak najbardziej, napewno mu nie zaszkodzi.

tesc 250
01-02-08, 23:47
a anadrol dobry jest? bo ja to se chyba bede bral od lutego, taki se cyklik na tym w ferie zrobie

kreanabol
01-02-08, 23:50
meta ruska czy omka co za pytanie ja bym bral wszystko na raz najwyzej by mnie rozsadzilo na pakierni a pikawe mam mocna to o jakies skutki uboczne sie nie boje

kogut2
02-02-08, 21:03
to widac ze juz masz zryty dekiel