PDA

Zobacz pełną wersję : ---------Prosze o pomoc i porade ---------



login:)
29-01-08, 21:12
Wiec tak cwicze dopiero 5 tygodni i nie oszczedzam sie cwicze codziennie po 3 3.5 h i na poczatku ma klate wsyd sie przyznac bralem 55 kg a mam 17 lat :cry: wiec wzielem sie za siebie i jak juz pisalem cwicze codzinnie i po tych 5 tygodniach poszla mi sila na 70 gk na klate i co najciekawsze ze cwicze na sucho bez zadnych bialek ani kreatyny i teraz jest pytanie czy takie manczarnie codzienne na silowni sa dla mnie zdrowe i czy taki przypluw sily w takim czasie jest normalny duzy czy maly prosze o pomoc dzieki :))))

hans87
29-01-08, 21:18
Po pierwsze nie powinno sie ćwiczyć codziennie, tylko 3 do 4 razyw tygodniu.(klatka+triceps, plecy+triceps, barki+kaptury, nogi), po drugie ćwiczysz półtorej godziny maksymalnie. Przeczytaj sobie podwieszone tematy (te na samej górze) tam jest napisane jak zacząc przygode z siłownią ;) pozdro

login:)
29-01-08, 21:24
w poniedzialek
klata plasko
klata skos
triceps sztanga
triceps wjazdy
porecze

wtorek
barki hantle
barki sztanga
barki sz tanga za glowe siedzac
nogi
brzuch

sroda
biceps hantle
biceps sztanga
motyl hantle
motyl podciaganie

czwartek
klata plasko
klata skos
triceps sztanga
triceps wjazdy
porecze

itd..

johny
29-01-08, 21:46
jak masakrujesz ta klate co dziennie i do tego po tyle czasu :O to mama ci chyba cos daje do jedzenia <lol2>

destroy
29-01-08, 21:59
Twoje mięśnie w tak krótkim czasie nie zdążą się zregenerować ... (urosnąć także. Przyrost fajny ale co z tego jak żadnych mięśni raczej nie zbudujesz.

tom
30-01-08, 09:42
ciesze sie ze przyszła siła
a czy dobrze robisz? zależy od intensywności treningów
destroy poczytaj zasady HST
wejdź:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
i poczytaj o podstawach treningu
zrób tydzień reganeracji i przejdź na split
przykładowe sprawdzone plany masz tu:
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=3577

login:)
30-01-08, 14:11
czyli trening zly :( ale zamierzane efekty czyli przyrost sily dobry :) i teraz nasówa mi sie nowe pytanie jezeli przy takim samym treningu codziennym zastosowal bym kreatyne czy sila poszla by jeszcze wiecej ???
czy zmienic trening i nie brac kreatyny acha dodam jeszcze ze waze 72 kg i mam 17 lat :)

Stjepan
30-01-08, 20:21
Po pierwsze za radą kolegów zmień plan ,bo ćwicząc codziennie przy Twoim stażu i wiedzy nic nie zdziałasz. Niby jakieś przyrosty masz ,ale nie długo dopadnie Cię przetrenowanie i będzie tylko gorzej...
Kreatyny raczej na początku nie bierz.Dopiero zaczynasz ,a to jest okres kiedy masa idzie najłatwiej.Pewnie diety nawet nie masz ,a to podstawa.Dopiero jak będzie Ci z dietą i dobrym treninguiem ciężko o przyrosty to pomyśl o kreatynie.Jak chcesz z takim stażem od krety zaczynać to czym za rok będziesz się "pobudzać " ??

WojtekQ111
31-01-08, 22:25
trochę słabo.ja mam 13 lat i podnoszę 70 ale to nie o tym miałem . po pierwsze to nie ćwiczy się codziennie i nie po tyle godzin. po drugie to siłą nie przyjdzie w 1 dzień tylko do tego trzeba czasu , więc nie zamartwiaj się że nie idzie