PDA

Zobacz pełn± wersję : Powrót na siłownie po 6 latach ...



Trociniarz
29-01-08, 19:52
WItam,

Zaczałem ćwiczyć w wieku 18lat z wag± 67kg, skoczyłem po 4 latach z wag± 86kg 180cm i bylem z siebie zadowolony, wtedy suplementy nie byly jeszcze tak rozpowszechnione także niewiele z nich wtedy korzystałem.

Obecnie mam niespełna 29 lat, 96kg.... brzuch urósł, całe szcze¶cie kształty jako takie zostały, mam 6 treningów ogólno-rozwojowych za sob± i mam nadzieje, ze wróce na dobre.

Moje cele, to powrót do wagi około 86-88 kg, nie zależy mi już na masie, ale na ogólnej kondycji i rzeĽbie, ćwiczenia znam i potrafie je prawidłowo wykonywać, ale moje systemy treningów sprzed prawie 7 lat na niewiele sie zdaj± i o odżywkach wiem niewiele.

Pytanko....jak trenować, ilo¶ć serii ćwiczen... może konkretny trening ? Planuje 3-4 razy w tygodniu.

Nie chcac zakładać nowego w±tku, spytam o bezpieczne suplementy, pomagaj±ce w spaleniu tkanki tłuszczowej, nadmienię iż mam lekkie nadci¶nienie.

pozdr,
Kuba

johny
29-01-08, 20:29
wg mnie po tak duzej przerwie 6 trenigow obwodowych to za malo,pojedz tym kilka tygodni...potem mozesz cwiczyc <mysli> wg planow na mase zeby troche ci przyszlo do tej wagi ktora chcesz zyskac,zeby miesnie byly wyrazisye i nie oblalo cie tluszczem,nie zbedna jest dobra dietka...powtorzenia i serie wykonujesz tak jak na masowce tylko ze np w gornej granicy to jest okolo 10-12 powtorzen...ale pierw obwodowka...

drugs
29-01-08, 23:23
ja mysle dieta,dieta dieta i jeszte raz dieta i 15 powt a nie 10,i wszystko dwa razy w tygodniu,wiecej cwiczen izolowanych jak rozp czy modlitewnik,ale tak jak kolega radzi jeszte narazie jedz tak jak jedziesz ze 6 tyg.pozdro