PDA

Zobacz pełną wersję : Relacja z cyklu M-Stak +(potrzebna pomoc)



PaTos
29-01-08, 14:16
Witam


Wiek 21
Staż 2+ lata
Wzrost: 183
Waga 74kg

Cykl tr – 4 dni w tyg
Poniedziałek (biceps/przed ram/nogi brzuch)
Wtorek (klata/triceps)
Czwartek (Plecy/Biceps/Prze ram)
Piątek (Barki/Kaptury/Triceps)

Zanim zacząłem cykl brałem:
Brałem Kreat olimp (1250mc). Gainer Bolic 6000, L-Glutamina, BACA Olimp (1100mc)

A ono wyniki z poprzednich kuracji

Masa 75kg
Biceps 36cm
Klatka
Na raz 85kg
Na ostatnią serie 5 x 80kg

Potem odstawiłem wszystko i zacząłem brać M-Stak i tak po 2 tygodniach brania M-Staku

Masa 74kg
Biceps 37,5cm
Klatka na raz 90kg
Na ostatnią serie 7 x 80kg

Został mi jeszcze 1 tydzień kuracji potem tydz. Wolnego i znowu 3 tyg. cyklu


Mam parę pytań do znawców:



Zauważyłem, że odkąd zacząłem brać ten stak straciłem apetyt to normalne? (normalnie wmuszam w siebie jakiekolwiek jedzenie)
Muszę na siłownię chodzić po południu np. 16 a nie jak wcześniej 18-19 bo nie mogę przez to jak później wezmę stak spać do 2-3 mimo dużego zmęczenia
Stak bierze się cyklicznie 3 tyg potem tydz wolnego i znowu 3 tyg. Czy mimo tego, że będę miał z tyg na tydzień efekty przerzucić się na coś innego czy kontynuować do czasu aż stak nie będzie dawał efektu
Po Stak chce zrobić mieszankę Shock Therapy + Storm, bo znajomi mi mówili że po 9 tyg cyklu może przyjść 15-20 kg na prostej to prawda?

Symu
29-01-08, 17:28
-utrata apetytu to raczej indywidualne, ale nie slyszalem zeby ktos ze znajomych o tym mowil, a m-stak dosc popularny
-ja bym potem raczej zaprzestal pozniej bo taka dluga stymulacja ukladu hormonalnego raczej nie jest najlepsza i wlasnie mozesz wrzucic tego storma i shocka. Czy przyjdzie 15-20 to nie wiem. Jest to mozliwe ale wiadomo ze np. trojboisci ktorzy walcza o kazdy kg nie moga liczyc na taki wynik a z kolei poczatkujacy moga liczyc na jeszcze wiecej. Wszystko zalezy od ciebie.