PDA

Zobacz pełną wersję : Cykl po przerwie



KULAWY HENIEK
29-01-08, 02:03
Wracam po długiej przerwie... Nie ćwiczyłem rok czasu. Obecnie rozkręcam się stosując dietę, trening ogólnorozwojowy. Po miesiącu takiego sytemu mam zamiar organizmowi dostarczyć szoku i wskoczyć na jakiś cykl. Myśle o zakupie:

Kreatyna (nie wiem zbytnio jaka) albo 2 x X-Pand NEW Formula 925g, Storm NEW Formula 821g, Horse Power 1000g ew. mono Universal/Dymatize
HMB Olimp 1000 Mega Caps (3000 kap)
Animal Pak 44 (biorąc Animal Pak zapewne stosowanie ZMA mija się z celem?)
Dymatize BCAA Complex 200 kap./550mg ew. Universal BCAA
... i najważniejsze DIETA

Akceptujecie taki cykl? Czy coś w nim zmienić? Doradzcie mi w kwestii kreatyny, bo mam mentlik. Z góry dzięki.

Rynju
29-01-08, 06:20
jakie brales wczesniej suple, staz, waga, wzrost?

dzako18
29-01-08, 08:28
co do storma to czytałem same pozytywne opinie na temat polaczenia storm+shock theraphy(narazie sam nie stosowalem moze kiedys ) ktore mozna kupic za 230 zł do tego uzupelnienie diety jesli kuleje białko, gainer carbo. Oczywiscie jesli masz odpowiedni staz bo jesli nie to standardowo mono :-)

KULAWY HENIEK
29-01-08, 12:04
Ćwiczyłem dwa lata, potem przerwa rok i teraz znowu... Waże obecnie 80kg przy wzroście 186cm.
Zaczynałem standardowo od mono (dwa cykle na mono zrobilem) a kończyłem na Storm + Shock Therapy, między okresem mono a storm, miałem dwa cykle na Xpand Recovery(każdy cykl dwie puchy).
Nie życzę sobie wypowiedzi typu "co do storma to czytałem same pozytywne opinie". Bo różne głupoty ludzie piszą, najlepszym przykładem jest HMB. Dobre HMB w połączeniu z krętą dało mi zadawalające wyniki.
Co do zestawu Storm + Shock - mało co mi to dało. Najlepsze efety były po XP.
Pozatym odpowiedzcie mi na wcześniejsze pytania.

Dominiczek17
29-01-08, 12:31
Ja polecam cykl na M- stack + kre alkalyn ( jak wezmiesz z olimpu to dawaj maksymalne dawki ) do tego bcca i jakiegos gainera chyba ze trzymasz diete...

Punisher
29-01-08, 12:33
Ile masz lat?
Może byś wskoczył na Animal Stak'a a po tym na kreatynkę dopiero?

Dodano:
heh, ktoś mnie wyprzedził z propozycją:)

A jak ktoś trzyma dietę to już nie może gainera wziąc? Zle zformułowałeś to zdanie..

KULAWY HENIEK
29-01-08, 12:37
Mam 21.

Do: Dominiczek17
Dieta u mnie teraz to podstawa.

Dominiczek17
29-01-08, 12:38
nom przyznaje zle ujęte ;)

I spoko ale napisałem tak z tego względu że nie każdemu czas i obowiązki pozwalają na to by ściśle pilnować posiłków i gajner jest jedynym rozwiązaniem... a bez żarcia chocby nie wiem jakie odzywy ładować i tak lipa z tego :P wiec jak juz sie w to bawić to z głowa :)

KULAWY HENIEK
29-01-08, 13:10
Reasumując mój cykl jest do dupy?

Punisher
29-01-08, 14:38
Wskocz na Animal Staka lub M-staka, a po nim od razu na kreatynę np Horsepower. Połącz z Animal Pakiem i jest świetny cykl. HMB az 3000kaps mowisz?

KULAWY HENIEK
29-01-08, 15:25
A to M-Stak to chyba tribulus tak? Wystarczy na 21 dni (175zł)
Jeżeli m-stak nie jest kreatyną to opłaca się brać HMB?
A jakie polecacie BCAA, ponoć firma Ultimate Nutrition jakieś dobre wypuściła za 159zł.

Na takim sklepie internetowym polecili mi abym zakupił:
Gain Fast 3100 4,5 kg
Cell tech muscletecha
do tego BCAA firmy trec/olimp i na tym się skończyło. Fachowcy jak sam skur****

Punisher
29-01-08, 16:08
Zależy od twoich finansów...
Dobrze jest tak: Animal Stak, tydzień przerwy Animal M-Stak.
Poczytaj to (http://e-kulturystyka.info/showthread.php?p=72954#post72954).
BCAA to raczej obojętnie. Mi to (http://testosterone.pl/product_info.php/cPath/154/products_id/1284/10x-BCAA-Mega-Caps-30-kapsulek.html)wpadło w oko.

KULAWY HENIEK
29-01-08, 16:41
No max to 500zł mogę przeznaczyć. Ale na tej stronie co tam opisałeś ten produkt to nic nowego się nie dowiedziałem, na wszystkich sklepach interentowych ten sam opis jest.
Szkoczę do działu "nasze relacje" bo chyba nic z tego nie będzie. Troche marne to forum, mało specjalistów.

Punisher
29-01-08, 17:00
No tak, ale ty nie widzisz różnicy przy stosowaniu HMB a Animal Stakiem, więc wysłałem cię, abyś przeczytał te "podstawowe" informacje.
Za 500zł to masz Animal Pak+Animal Stak+Animal M-Stak.
Ale w sumie lepie, żebyś najpierw skończył ogólnorozwójówkę i dopiero na tym pojechał.
Zapodaj jakieś dobre mono i po tym wskocz na to wyżej.

KULAWY HENIEK
29-01-08, 17:46
Eeee jakoś Cię nie rozumiem Punisher. Czyli co z HMB mam dać sobie spokój a walnąć te 3 produkty uniwersal? I to wystaczy? Zapewne do tego jeszcze BCAA. A dobre mono to jakie masz na myśli? Do tego mono mógłbym dodać to HMB.
Powiem Ci, że myślałem najpierw o mono. Myślałem, żeby zacząć od zera. Najpierw mono, potem jakiś jabłczan, itd.

Punisher
29-01-08, 20:57
Zacząc od zera? Przecież mono jest ponadczasowe. HMB również możesz dołączyc do tego. BCAA możesz odpuscic skoro bys mial Animal Pak'a.
Mono - creapure, z universala moze tez byc.

KULAWY HENIEK
29-01-08, 23:38
Poczytałem trochę, pomyślalem i decyduję się na:
Creatine Monohydrate Dymatize (2 x 300g, 100 zł) ew. Creatine Powder Uniwersal (500g, 70zł)
HMB 1000 Mega Caps Olimp (300kap, 106zł)
Animal Pak (44 saszetek, 99zł)