PDA

Zobacz pełną wersję : Jaka kreatyna?? i co do niej!!



Dyfel997
29-06-06, 17:36
Witam! mam problem z dobraniem kreatyny!!! bo niewiem która dodaje dużo siły i jednocześnie ogromnie zwiększa mase mięśniową!! mam już do niej kupione (białko) i (węglowodany) ale czy coś więcej jest potrzebne?? może metanabol ?? a i mam na oku kreatyne z Megabola podobno ładnie kopie.odpiszcie

Lukaszzz
29-06-06, 17:56
Po pierwsze Metanabol to Ty sobie wybij z glowy :!: :!: :!: Nawet o tym niemysl :!: Chcesz sobie zniszczyc zdrowie ?? Mozna cwiczyc bez sterydow i osiagac dobre efekty. Zrobisz jak zechcesz ale ja odradzam a pozatym masz dopiero 16 lat :!: Ja bym Ci polecal na poczatek kreatynke np Olimpu albo Treca jest taka do ktorej dodaja Dextroze gratis. Do kreatyny mozesz dozucic Dextroze albo Tauryne chyba ze masz kase to Ryboze (ale nie polecam-nie oplaca sie ) No i To bialko i weglowodany jak masz i Ci wystarczy Powinno byc dobrze Ja teraz biore Kreatyne Scitec Nutrition 300g i Tauryne Olimpu i tez sobie jeszcze dozuce bialko ( jakie masz Ty) Napisze jakie beda efekty jak skoncze Kreatyne biore juz prawie tydzien ale to jeszcze za krotko aby powiedziec jak dziala ale wydaje mi sie ze nie jest najgorsza Pozdrawiam :grin:

przemo20
29-06-06, 17:59
Siemka - nie bierz "metanabolu" szkoda zdrowia.
Moim zdaniem najlepsza odżywka już od dawna na rynku to KREATYNA. Nie zależnie jakiej firmy (ja brałem kreatyne OLIMPU MEGA CAPS), ale też słyszałem dużo pochwał o tej MEGABOLU. Kup sobie tą odżywkie, a na pewno będziesz zadowolony z efektów...
...MĂ?WIE CI STARY NA KREATYNIE TO MIĘŚNIE SĄ TWARDE JAK SKAŁA, a rozmiary się zwiększają BARDZO, dlatego nie rozumiem kolesi stosujących koksy.
...POZDRO

Litwin25
29-06-06, 18:20
Dziwne że wymieniasz kredke w jednym rzędzie z koksem;p,a tak swoją drogą to zrób sobie ten cykl na mono,potem możesz kupic sobie jakiegoś stacka,np.cell pumpa i bedziesz rósł.Chociaż wydaje mi sie że za szybko siegasz po te suple.

brysk
30-06-06, 12:23
Witaj

Nie napisales ile juz cwiczysz, ale z tego co piszesz i o czym piszesz wyglada ze dopiero zaczynasz ;) . O mecie zapomnij, albo zapraszam do innego działu. Jak mozna zaczynac od mety , z gory jestes przegrany.

Zalezy Ci na masie ;) , w zwiazku z tym polecam kupic jakiegos gainera + do tego wlasnie krete no i jakis transporter (dextroze).

Kupiles bialko i wegle to dobrze , mozna powiedziec ze masz gainera ;)

Co do krety polecam kupic z pewnoscia monohydrat na poczatek , wez z olimpa albo treca

pozdrawiam

Dyfel997
30-06-06, 13:29
witam ćwicze już ponad 1,5roku mam 77kg i 183 wzrostu. trenig mam na siłe więc może jakaś kreatyna na słiłe dobra ?? Np San-V12 Turbo lub Dymatiz- Xpand, Prolaba???? doradźcie bo wieże że mi dobrze podacie:) a i to niesą moje pierwsze odżywki bo kreatyny gainery i węglowodany już też brałem. więć może zmiana na jakąś super silną kreatynę co?? poradźcie bo wam wieze że dobrze mi podacie oka

Litwin25
30-06-06, 14:03
Ja bym radził na poczatek cell pumpa,solidny stack po którym idzie siła i masa.

pakernia.pl
30-06-06, 14:09
Cell Pump jest dobry :mrgreen:

http://sklep.pakernia.pl/product_info.php?cPath=61&products_id=606

pozdrawiam

Dyfel997
30-06-06, 15:21
Oki ale ja niemam diety bo niestać mnie na nią:( więc da mi to coś???
http://www.kulturystyczny.pl/sklep.php?ID=2048 ja słyszałem że jeszcze ta kreatyna jest bardzo dobra odpiszcie

Litwin25
30-06-06, 15:53
Jeżeli ni ebrałes mono to mozesz sobie kupic,ale jak brałes to cell wychodzi tainiej.Staraj sie chociaz 3mac pozory diety,to cos ci to da;p

Dyfel997
30-06-06, 17:05
ale jak brać tego celpampa 2tygodnie brać i 1 tydzień przerwy i z nowu 2 tygodnie brać i 1 tydzień przerwy??? jak to jest ???? odp i jakie dawki zwiększać sobie co tydzień o 5gram??

brysk
30-06-06, 18:59
Zacytuje: ;)


Bierzemy 2 razy dziennie, dawka po 5g. NIE RĂ?BCIE FAZY NASYCENIA, jedynie już ludzie którzy czesto ja brali moga co jakis czas ją zrobić. Rano pół godziny przed śniadaniem na czczo oczywiście i zaraz po treningu i nie jemy nic prze pół godziny. Kreatyne rozpuszamy w wodzie z najlepiej carbo ewetualnie z glukoza. Glukoza jest chyba najbardziej standartowa bo nie jest, aż taka droga i rozpuszcza sie tak 30-50g glukozy i 0,2 l wody na jedno rozpuszczenie kreatyny. Kreatyne jak wyzej bylo napisane bierzemy cyklicznie najlepiej 4-6 tygodni po czym conajmniej 3 miesiace przerwy, żeby w roku wyszły 3max4 cykle, ponieważ nie można za czesto bo organim sie przyzwyczai i nie bedzie efektów.

no ten cell pump jest ponoc dobry , jak co to jeszce polecam creFusion ( oczywiscie w proszku) pozdro

Litwin ma racje z tymi pozorami, zawsze cos ;)

Litwin25
30-06-06, 20:13
Call pumpa masz brac tak długo jak masz odżywke,żadnych przerw.A gdzie w ogóle wyczytałeś ze tak brac?

Dyfel997
01-07-06, 17:01
no dzieki .ale z czym najlepiej brac kreatyne z glukoza czy z D-rybozą może coś innego proponujecie??

Litwin25
01-07-06, 17:08
Najlepiej z tauryna,ryboża i glukozą;p.Czyli carb bx;p

Dyfel997
02-07-06, 13:22
ale ja niewiem czy moge zacząć cykl z CEL PAMPEM bo biore kreatyne MEGA CABS Z OLIMPA 150tab. musze po nim mieć jakąś przerwe czy odrazu moge wziąć CEL PAMPA?? czy przerwa chociaż 2 tyg zrobić?????? doradźcie

Litwin25
02-07-06, 14:44
Ile berzesz te mega capsy??

degustator
02-07-06, 18:21
150 to malo wiec mozna jakby kopntynulowac ten cykl olipowski jeszcze 2-3 tygodnie

Litwin25
02-07-06, 18:51
Jeżeli bierzesz po 5 capsów dziennie to wychodzi ci miesiąc i możesz zakupic małego cell pumpa,na bank beda efekty.Chociaz ja bym wolał odpuscic go na razie i wziasc w nastepnym cyklu.

degustator
02-07-06, 19:12
150 caps to ja bral przez pol cyklu i dziennie jadlem 8 kaps 4 rano i po treningu 4 i to byla kredka olimpowska 1250