PDA

Zobacz pełn± wersję : Izotoniki



Puchacz!
28-01-08, 16:21
Witam! Borykam sie z pewnym problemem otworz nie wiem ktory izotonik jest najlepszy?? Izotoniki da sie porownac chyba tylko rezultatami z ich korzystania bo sklad jest troche ciezko (i wnioskowanie ktory lepiej nawadnia itd). Np Isostar za koncentrat na 5 litrow płaci sie 33 zl a za Vitalmaxa na 60 litrow 40 zl!!!!!!!! Czy roznica w cenie jest za opinie o producencie i opakowanie czy jest tak ogromna roznica w jakosci?? No i pytanie decydujace czy izotoniki polepszaja efekty uzyskane z kreatyny ( ona daje pompe z nawodnienia czyli jak izotonik lepiej nawadnia to analogicznie pompa powinna byc wieksza). Prosze o wypowiedzi Pozdrawiam!!!!!!!!

Seba87
28-01-08, 16:25
Kiedys brałem na treningu powereda i dawał fajnego kopa :P

Rynju
28-01-08, 16:27
nie polecam nic takiego, Tym bardziej jesli ma kofeine w skladzie. Od tego miesnie nie urosna ani sila na stale, lepiej zainwestowac ta kase w odzywki badz suple

Puchacz!
28-01-08, 16:32
Ryniu izotoniki nie maja kofeiny cos Ci sie pomieszalo z red bullem. One nawadniaja nie pobudzaja. Pozdro

Symu
28-01-08, 17:24
Raczej lepszego efektu bym sie nie niespodziewal jak i mysle ze przy treningu silowym sa zbedne. Co do treeningu aerobowego to tu wlasnie sa najbardziej przydatne. Najlepiej oceniam izostara i gatorade. Zmeczenie jest mniej dokuczliwe, co tez czeste unikniesz mroczkow przed oczmi (przy squashu i tenise zdarza sie po 2-3 godz grania). Co wazne wymienione przezemnie izotoniki nie ciaza na zoladku co najwazniejsze dla mnie. Gatorade oceniam tez dobrze ale nei spelnia ostaniego warunku ( nie zawsze).

Puchacz!
28-01-08, 20:27
A co powiecie na pomysl (sprawdzony przez Arniego) pic w czasie treningu 1,5 litrowa wode z 3 łyżkami miodu i 2 wycisnietymi cytrynami? Chyba to dobry pomysl prawda? Miod daje energie woda nawadnia a cytryna orzeĽwia.

Seba87
28-01-08, 20:45
jak sie duzo koksów bierze to na pewno to musi działac polecam tez kaszanke z miodem :D