PDA

Zobacz pełną wersję : klata



LOLOWIEC
28-01-08, 11:09
Mam asymetrie klatki piersiowej. Jest mała na dolnej części ale troche widać na górnych partiach. Mój poprzedni trening(na którym sie tego dorobiłem):
-wyciskanie płasko 4 serie 8 powtórzeń
-wyciskanie górny skos 4 serie 8 powtórzeń
-wyciskanie dolny skos 3 serie 10 powtórzeń(małym ciężarem poprostu żeby zrobić)
-rozpiętki 4 serie 10 powtórzeń hantlami

Mój nowy trening(napiszcie czy to powinno pomóc)
-wyciskanie płasko 4 serie 6-8 powtórzeń (wyciąg-zamiast sztangi 2 uchwyty do wypychania)
-górny skos hantlami 4 serie 8-10 powtórzeń(staram sie tu dbać o technike)
-rozpiętki 4 serie 10 powtórzeń(i mam pytanie czy lepiej hantlami czy na wyciągu bo robie to drugie)
Dodam że lewy triceps mam słabszy może dlatego to wszystko bo lewą część klaty mam lepiej roszwiniętą.

Mieczu93
28-01-08, 13:54
ale nie napisałeś w czym ma Ci to pomóc.

LOLOWIEC
28-01-08, 16:09
no jak pisze że mam asymetrie to chyba jasne że w wyrównanio klaty xD

Mieczu93
28-01-08, 17:22
Wyciskanie hantlami powinno wyrównać. Może dorzuć jeszcze przenoszenie hantla za głowe. Będziesz miał wszystkiego 16 serii, i klatka powinna ruszyć (wyrównać się).

LOLOWIEC
28-01-08, 19:53
no właśnie robie wyciskanie górny skos hantlami a płasko na wyciągu też równo wchodzic powinno bo masz 2 uchwyty a nie sztangę. zresztą sam powoli widze że dół sie wyrównuje tylko te górne partie ;/

Mieczu93
28-01-08, 20:13
a może zrób priorytet na klate... Ile ćwiczysz już i ta klatka nie rusza?
Przyłóż się najlepiej do tego, uważaj na technike i pamiętaj o napinaniu ćwiczonych mięśni. I nie zapominaj o wolnym opuszczaniu.