PDA

Zobacz pełną wersję : barki,??????//



drugs
26-01-08, 20:05
siema mam pytanie,mial z was ktos problem z przemieszczeniem sie wiazadel w barku?ja mam wlasnie od 3 dni, pytanie jak tego unikac?jak leczyc?kiedy moge isc na silownie,planoje pojotrze bo powoli przechodzi<pozdro

noiser
26-01-08, 20:28
Hmm... byles z tym u lekarza? Bo znasz fachowa nazwe a nie wiesz jakie leki ... autodiagnoza? Złote dziecko medycyny? Polecam lekarza 1 kontaktu i moze jakis fenistil ;)

drugs
26-01-08, 20:42
bylem w szpitalu,tak cos mowil o przemieszczaniu sie wiazadel ale w sumie to nic nie powiedzial,liczylem ze ktos mial taki problem i cos doradzi.

Puchacz!
26-01-08, 23:24
Ja mam cos z barkiem i nawet nie wiem co to jest. Jak sie dobrze nie rozgrzeje i nie zaczynam od malych ciezarow to przy wiekszych cos mi przeskakuje i boli podczas wyciskania (bol czuc w stawie) czyzbym mial to samo co Ty?

drugs
27-01-08, 10:54
dokladnie to samo mam,czasem zmieniam kat wyciskania i troche pomaga,chyba to jest kwestia rozgrzewki?

Puchacz!
27-01-08, 13:16
Rozgrzewka napewno pomoze. Jak mi sie zaczyna to dziac to staram sie unikac przeciazenia tej ręki wtedy po paru dniach przechodzi i gdzies na miesiac jest spokoj... Z medycznego punktu widzenia nie wiem jak to leczyc ale masci napewno nie pomoga.

Seba87
27-01-08, 17:05
tez mi cos czasem przeskakuje ale nie na treningu

drugs
27-01-08, 20:05
ciekawe jak by to na stale wyleczyc,bo uciazliwe to jest,moze to jakas wada wrodzona?