PDA

Zobacz pełną wersję : Trening + Aeroby



Bajzon
25-01-08, 00:35
Witam wszystkich. Planuje od kwietnia rzezbić się zeby wyglądać jakoś na wakacje hehe. I pytanie brzmi czy mozna zarowno chodzic na silownie jak i robic aeroby i co ile w tygodniu ? Wiecej aerobow czy treningu ? Chce też wziąć HMB I Fat Burnera lub Thermoo speed razem z hmb czy moge brac to i to naraz ? W dni na siłowni barc hmb+thermo speed ? czy tylko hmb a thermo speed tak jak w zdien bez treningowy ?Pozdrawiam gorąco ;)

Puchacz!
25-01-08, 11:46
Ja osobiscie zrobilbym tak: szedl na silownie (trening na rzeźbe) a po silce biegał (lepiej mi sie biega bo wszystko razgrzane) ale to raczej kiepski pomysl bo za dlugi wysilek i zamiast tłuszczu ogranizm spala białka. Wiec aeroby albo rob w dni nietreningowe albo rano ze 30-40 minut (na czczo najlepiej).

Paluch
25-01-08, 13:08
wypelnij profil, zobaczymy czy masz co rzezbic ;)

Seba87
25-01-08, 13:21
thermo speeda mozesz cały czas brac zarówna jak w dni treningu jak i bez, bedziesz sie cały czas spalac jesli trening masz nastawiony na rzeźbe, a aeroby najlepiej w dni bez treningu

Bajzon
25-01-08, 21:20
mysle ze mam czym sei masowac zjadlem juz z 4x 1,6kg gainera cały czas jem i rozne rodzaje : magnum 600 , monaster mass x2 , max xxl i do tego carbo pije. od kad biore te gainnery przytylem 7kg i jeszcze chce troche przytyc zeby bylo co rzezbic. Od kwietnia mam zamiar sie rzezbic i wlasnie dlatego chce te aeroby zeby nie bylo tluszczu. Juz wypelniam co tam moge , ale nie mam sie czym chwalic hehe