PDA

Zobacz pełn± wersję : co by tu zażucić..



adriankiller
24-01-08, 12:37
witam, zaczne od tego ze ćwiczyłem od 15 roku zycia do 18 z całkiem dobrymi efektami kostka na brzuchu 80kg wagi przy zwroscie 175. nie powiem fajnie sie wygladalo. pozniej sie piło nie cwiczylo pozniej studia itp wiadomo. nie cwicze już 3 lat ponad mam 22 lata.

wywaliło mi brzuch mam w nim 93 cm. nei jestem otyły ogolnie mam poprostu brzuch reszta wyglada nawet wsumie jak bym cos cwiczyl...cos tam zostalo :) no ale własnei musze sei pozbyć około 10cm w brzuchy no i troche rzeĽby złapać. mam na to 3 miesiace taka moja misja. zaczynam cwiczyc i zastanawiam sie co by tu wzi±¶ć,przez te 3 lata tyle tego shitu sie pojawilo ze nie wiem co łykać. kiedy¶ się jadło kreatyne i inne wynalazki swietnie mnie to pompowało. HMB nigdy nie jadłem i dlatego sie zastawiam...

moze by tak zarzucił HMB ( tylko napiszcie jakie jest dobre bo różnica w cenach jest ogromna. myslalem o takiej z treca ale ta firma jakos malo mi odpowiada...)
do tego jakis fatkiller or something no i białko przez cały cykl = oczywiscie treningi aerobowe i trening bardziej na rzeĽbe niż mase (10-12 ruchów) bede bardzo wdzeczny za jakies propozycje + nazwy i propozycje odżywek z okreslonych firm a nie tylko bez imienne (bialoko,hmb,kreatyne itp) bo musze cos zakupić a nie bardzo wiec z czego sa dobre produkty.

pozdrawiam :)

dzako18
24-01-08, 12:51
HMB nie kupuj lepiej zamiast tego BCAA mozesz wziasc z OLIMPU mega capsy. Do tego spalacz to juz zalezy czy chcesz cos mocnego (fat killer clenburexin czy jakies amerykanskie wynalazki :-) ) czy chcesz słabszy Thermo speed extreme przy którym ja zrzucilem 5 kg. Do tego białko Nitroprogen z treca, SP 80 Olimpu , Prolongatum Biogenixa

Rynju
24-01-08, 15:43
HMB+BCAA+L-carnityne
jesli masz duzo kasy to mozesz sobie kupic amerykanski shredded stack firmy muscletech (link -> http://www.muscletech.com/products/shredded_stack/ ) naprawde super zestaw na rzezbe! w planie 21 dniowym zeby sprawdzic jak na ciebie dziala

Seba87
24-01-08, 21:45
a co myslicie o spalaczu universala