PDA

Zobacz pełną wersję : co by tu zażucić..



adriankiller
24-01-08, 12:31
witam, zaczne od tego ze ćwiczyłem od 15 roku zycia do 18 z całkiem dobrymi efektami kostka na brzuchu 80kg wagi przy zwroscie 175. nie powiem fajnie sie wygladalo. pozniej sie piło nie cwiczylo pozniej studia itp wiadomo. nie cwicze już 3 lat ponad mam 22 lata. wywaliło mi brzuch mam w nim 93 cm. nei jestem otyły ogolnie mam poprostu brzuch reszta wyglada nawet wsumie jak bym cos cwiczyl...cos tam zostalo :) no ale własnei musze sei pozbyć około 10cm w brzuchy no i troche rzeźby złapać. mam na to 3 miesiace taka moja misja. zaczynam cwiczyc i zastanawiam sie co by tu wziąść,przez te 3 lata tyle tego shitu sie pojawilo ze nie wiem co łykać. kiedyś się jadło kreatyne i inne wynalazki swietnie mnie to pompowało. HMB

Seba87
24-01-08, 21:43
Jesli pytasz sie co wziasc na rzeźbe to thermo speed olimpa mozesz połaczyc z jakims innym dobrym spalaczem i oczywiscie hmb lub karnitynke jakas i bcaa mozesz sobie powybierac i poprzekładac co miesiac, najlepiej jak duzo spalaczy na raz weśmiesz albo 1 konkretny

AdRiAn
24-01-08, 21:49
musze ! - Seba Co ty pieprzysz za przeproszeniem ?! moderator - zapomnij...

do autora tematu :

zerknij do dzialu dieta, zaloz temat, tutaj jest suplementacja i moge tylko w tym Ci odpowiedziec :

Thermo speed'a to chyba nikt nie zachwalal, kup sobie Thyrotherm lub Hydroxycut. Ja bym do tego dorzucil jeszcze jakis stak przedtreningowy,

taki fajny zestaw to :

hydroxycut
animal pump / shock therapy
+ storm

+ podstawy na redukcji : bcaa, glutamina, bialko, vextrago/carbo load.
jak masz pieniadze to smialo inwestuj.

Seba87
24-01-08, 21:52
ano tak sie składa ze zachwalali z tego co czytałem thermo i polecali, zapodałes odzywki za tyle kasy ze szkoda gadac, i moja odpowiedz jest odpowiednia do tego niby pytania co zadał !

AdRiAn
24-01-08, 21:56
thermo speedem i "jakas karnitynka" to mozesz sobie spalic fajke w kiblu a nie 10 cm fatu z brzucha.

do tego potrzebny jest konkretny zestaw, przemyslane dzialania, dobra dieta i troche rozumu.

Seba87
24-01-08, 21:58
człowieku za ten twój cykl to ile by musiał kasy wywalic a wiem ze swojego doswiadczenia ze tu nie wchodza tacy co chca wywalic miesiecznie po 1000 zeta na odzywki wiec chce tak w miare doradzac co i jak

Symu
24-01-08, 23:23
TSE jest dobry na pierwszy kontakt ze spalaczami zeby wiedziec jak reagujemy na nie. Ewentualnie scorcha bym polecal bo nie slyszalem negatywnych opinii a jeszcze miesci sie w tych standardowych spalaczach. BCAA ok zeby ograniczyc katabolzim. L-carni moze byc ale to jzu wchodzimy w niepotrzebne koszty przy takiej redukcji.

Oczywiscie dieta, aeroby, witaminy, omega 3 i ZMA.

mały huba
24-01-08, 23:33
http://www.bodyconcept.com/family/6157/display.html

A ludzie ode mnie zachwalali ten produkt,a właściwie te produkty. Jest drogi, chodź sprowadzenie dla siebie dwóch takich plus koszt przesyłki to niecałe 300zł (hydroxycut w Polsce kosztuje ok 150 zł za 15 dni kuracji ,a to starczy na dwie mega kuracje po 25 dni). Lolek co to stosował stracił koło 3kg , przy zwykłej diecie +500kcal i treningu masowym bez aero:P(przynajmniej mówił ,że nie robił aerobów:P).Według mnie warto spróbować.

SEBAN
25-01-08, 00:16
Ja bez niczego schudłem 3 kg,dieta redukcyjna,troche aerobów imnostwo brzuszków.Trzeba chcieć! Pozdro!!

dzako18
25-01-08, 07:19
kolega co wyzej pisze ze TSE nie dziala niech najpierw go sam wezmie a pozniej ocenia, Ja przy TSE biako dieta aeroby 5 kg srzucilem, a Tobie ktos powiedzial ze nie dziala i glosisz to na calym forum

Symu
25-01-08, 15:23
mały huba po skladzie patrzac to nic specjalnego, już hydroxy bym wolal na 15 dni.

mały huba
25-01-08, 21:41
Dużo od Hydroxy się nie różni z tego co widziałem(po składzie ),a wychodzi taniej tzn. jeśli przeliczając na czas suplementacji z jednego packa. Tyle ,że z polskich stron nie opłaca się zamawiać bo kosztuje 2 więcej niż na amerykańskich(o ile gdzieś to dostaniesz:P).