PDA

Zobacz pełną wersję : Proszę o dietkę :P



PoLeK
23-01-08, 21:29
Witam. Mógłby mi ktoś ułożyć jakąś dietke?? Wracam do ćwiczeń po 2 tygodniowej przerwie i chcę teraz ostro nadgonić, bo na wakacje musi to jakoś wyglądać :D . Prosiłbym o dietę taką pod szkołę, chociaż co do szkolnych posiłków to chyba nie będe się wstydził co jem :P . A więc tak. Aktualne wymiary to: wzrost 168, waga 72kg, bic 36,5, klata 102(na napięciu), pas 86(:/). Chcę tak poćwiczyć jeszcze ze 3 miechy a potem coś na rzeźbę( tak wiem nie mam co rzeźbić ale musi to jakoś na wakacje wyglądać jak już wcześniej wspomniałem). Co do szkoły to: wstaje o 6:00 a w domu jestem dopiero o 17:00, spać idę coś koło 22:00. Co do suplementacji to żadnej nie stosuje. Jeżeli byście byli tak łaskawi to prosiłbym także o jakiś trening. Sprzęt to :2 hantle, ławka regulowana w górę i sztanga. Obciążenie wymienne na hante (do 40kg) a na sztangę do 100kg. Mam zamiar zrobić sobie drążek oraz zakupić ławeczkę z regulacją w dół, poziom i pion. Mój priorytet to klatka bo strasznie kuleje, i w sumie bareczki bym poszerzył :P . Z góry dzięki za pomoc.

lesiu
24-01-08, 02:42
Wybierz sobie cos z podwieszonych napewno znajdziesz cos dla siebiee:)

PoLeK
24-01-08, 19:17
xDDD. Dzięki za pomoc ;P