PDA

Zobacz pełną wersję : Xpadn kiedy i ile



Euros
22-01-08, 17:51
Witam Panowie!
Szukałem już na forum ale jednak potrzebuje odpowiedzi która sie sprawdzi w mojej sytuacji ;-)

Planowany cykl z Xpandem Dymatize
Trening 3x w tyg zależnie od zmian kiedy jestem w pracy na siłownie chodzę na godz 9 lub 15. -
Pytanie takie w jakich ilosciach i jak jesc xp gdy ide na godz 9 ,
czy jedna porcje zjeść 30min przed siłownia i potem po niej kolejna czy jednak odpuścić sobie przed i zjeść po siłowni i potem za kilka godzin znów. ?
Co z godzina 15? tak samo 30 min przed i od razu po siłowni? może rano zawsze o jednakowej porze 1 porcje i po siłowni kolejna ?
Trochę to zakręcone ale myślę ze czas i odstępy czasu przyjmowania są ważne a ze mam z tym problem jak to ułożyć proszę o pomoc kogoś kto się orientuje. Dzięki Panowie

gelolbn17
22-01-08, 18:12
bierz przed i po ,godzina treningu mysle ze nie ma duzego znaczenia chyba ze ktos rano wstaje na silke ,wali sniadanie ,według diety ,odrazu supla zapodaje i na pake to moze go przeczyscic

ale podkreslam moze

Euros
22-01-08, 19:34
Ja rano właśnie wstaje przewaznie ok 8 zjadam ok 70g węgli + białko mysle ze najpierw chyba zaczne xp na pusty zolądek odczekam z pol godz i dopiero posiłek. A jak bede chodzil na 15 to 1 porcje brac moze z rana a druga tylko po silowni ? czy lepiej jak mowiles np 14 - 1 porcja po silce druga

gelolbn17
22-01-08, 19:46
bierz przed i po , najlepsze wchłanianie będzie
jak chodzisz na rano na siłke to mozesz na cczo i po trenigu , jak chodzi na popołudnie to bierz przed treningiem i po

Punisher
22-01-08, 21:18
No chłopaki spokojnie. Bo jak cię przymi na treningu to może byc nieciekawie.
Stosuj odstępy między dawkami. Nie mogą byc to 2godzinki, a 6-8h.
Napisz jaki masz XP.

Euros
23-01-08, 16:38
Jest do xpand z allegro 925g, czytalem ze sa własnie jakies rodzaje jego ale jak patrzylem to wydawaly mi sie wszystkie takie same :> link http://www.allegro.pl/item299040660_dymatize_xpand_925g_nowy_mega_pompa_ wys_5zl_ss.html

Euros
26-01-08, 17:37
tak mysle zeby nie kupowac drugiej puchy z xp kupilbym cell pumpa tylko jak to polaczyc ze bylo ok? czytalem ze cp rano a xp przed treningiem ale jak ja mam to zrobic jak ide na 9 godz na silownie :D rano tylko cp a po xp ? w nie treningowe tylko cp rano ?

Punisher
26-01-08, 22:58
Jest takie połączenie możliwe. To zależy od twoich funduszy, czy wybierasz 2xXP czy XP z CP.

W takim przypadku najlepiej by było Cp rano a Xp po tym rannym treningu.

P.S.
Nie kupuj na allegro. Masz sklepy internetowe.

Romek
27-01-08, 10:03
to jezeli chce zrobic cykl to musze zjesc 2 pudelka xpanda ??? czy jak ??

Punisher
27-01-08, 11:42
Dwie puszki na pełny cykl.
No albo możesz połączyc też z czymś innym.

Euros
27-01-08, 23:21
Punisher czemu na allegro nie kupowac? :-)

Prezydent_1c
28-01-08, 15:53
Bo z szukaniem winnego na allegro jest cieżko ;) I nie masz pewności co jest w środku. Wiekszą pewność (chociaz tez nie do konca) masz ze sklepu ;)

Euros
28-01-08, 23:00
Nie no fakt mozna sie naciąć ale na allegro sprzedaje duzo sklepow gdzie po zakupie dostajes paragon i wszystko jest ok :D wazne aby nie kupowac od przypadkowych niepewnych osob:>