PDA

Zobacz pełną wersję : Co na pierwszy raz !



Kamol
21-01-08, 21:52
Witam. Mój wiek to 20 lat, wzrost 172cm i ważę 63 kg, trenuję miesiąc. Nigdy wcześniej nie brałem żadnych odżywek. Jeżeli chodzi o diete to jem normalne posilki lecz czasami po treningu zjem ryż z kurczakiem . Chciałbym przybrać na masie jakieś 7 kg no i nabrać siły. Głównie zależy mi nad jakąś kreatyna gainerem no i moze jakies carbo. Co radzicie ?

Nuru89
21-01-08, 22:00
Radze jeszcze troche pocwiczyc zanim wezmiesz sie za odzywki...

Sliski
21-01-08, 22:02
gainer+białko

stosować wedle braków w diecie, której nie posiadasz...

ale moim zdaniem jak chcesz 7kg to dużo jeść (twarogi, kurczaki, ryż, makaron, serki wiejskie, indyk, owsianka, oliwa z oliwek, jajka, pieczywo ciemne...), aby na śniadanie, po treningu i przed snem dużo białka.

ja wprowadzam w życie podobnie, nie jakaś rygorystyczna dieta... rano kanapki, płatki +50g gainera i 30g białka, w szkole gainer i białko (cały czas tyle samo co rano), obiad kurczak i ryż/makaron, trening, gainer i białko, za pol godziny-godzine jajecznica/gotowane jajka a przed snem 30-40g białka

oczywiście soki (o ile domowe), warzywa, owoce, aby jeść zdrowo i dużo. (a gainer i białko bardzo pomoże)

jasiek69
21-01-08, 22:02
jakiegos gainera mozesz sobie kupic pomoze Ci to uzupelnieniu diety. A co do kreatyny to poczekaj jeszcze kilka miesiecy zanim ja wezmiesz

Kamol
21-01-08, 22:37
Co poradzilibyście mojemu koledze. wzrost 180cm 75kg i brak problemu z zwiekszeniem wagi. Ćwiczy 1 miesiąc tak jak ja. NIeprowadzi zadnej diety.

SEBAN
22-01-08, 00:28
Najpierw odpowiednia DIETA i TRENING.Jak są braki,to dorzuć jakieś białko,ew. gainer ale powinno iść dobrze i bez tego.Ułóz diete i daj do oceny.Bo tak to nic nie wiadomo.Pozdro!!!!!!!!!