PDA

Zobacz pełną wersję : Nitrobolon Iii Energizer A Vpx No Shotgun Co Lepsze



arczito
21-01-08, 17:50
Witam,

Kolejny dylemat. Chcac wlasnie kupic Shotguna sprzedawca powiedzial mi, ze lepszym wyjsciem jest zakup nitrobolonu 3 generacji. Szukam naprawde najlepszego rozwiazania wiec wstrzymalem sie z zakupem do momentu waszej oceny dwoch produktow.

arczito
21-01-08, 17:57
I ile sie tego je!!!! Bo wszedzie inaczej mowia!

Symu
21-01-08, 19:47
Pewnie o nitro energized mu chodzi. Pojecalem jedna puszke i powiem ze pompa super. Co do shotguna to smak jest masakryczny i naprawde wiele osob ma problemy zoladkowe z nim na poczatku . Ja po 2 porcjach odsprzedalem bo nie szlo jechac na tym.

arczito
21-01-08, 20:28
Nie chodzi mi o jakies nitro energized, tylko tak jak jest w opisie Nitrobolon III Energizer, dodam ze producent to Trec.

tom
21-01-08, 22:20
z licznych recenzji to nic ciekawego nie slyszałem a shot juz sprawdzony i same plusy lapie od ludzi z naprawde ladnym juz doswiadczeniem

co do smaku to coz trzeba byc twardym:)

Symu
21-01-08, 22:31
nitro energized to byl skrot myslowy chodzilo o nitrobolon enrgized z treca :)

Shotguna smak nawet dla najwiekszych twardzieli jest za mocny:D

arczito
21-01-08, 22:40
Ok. Wiec teraz jakie dawki sie tego je dziennie i ile razy na dzien, tylko dni treningowe(shotgun)? Itd. Smak przetrzymam. Niech mnie wygina skoro ma dzialac. Jak sie porzygam to powiem wtedy ze mnie ostrzegaliscie. Dla mnie w tej chwili wazny jest efekt i ktory suplement daje... Wiec, wiecie jak to brac? I w koncu ktory jest lepszy.

tom
21-01-08, 23:32
shota tylko przed treningiem 1 porcje
do tego kreatyna 5g rano i 5 po treningu
super dieta,zma itp i bedzie si

arczito
21-01-08, 23:37
Tom- dzieki. Wlasnie o takie konkrety mi chodzi.