PDA

Zobacz pełną wersję : opisujcie wasze przygody na ulicy:D



lukemaster
21-01-08, 16:28
to co w temacie jak mielsicie jakies akcje z któymi chcecie sie podzielic piszcie

axion
21-01-08, 16:53
co żes temat założył...żal...teraz kazdy bedzie koloryzował czego to on nie dokonał na ulicy i jaki to z niego paker...

KamilosZMC
21-01-08, 18:01
hehehe taki smiesznyy a zarazem głupii temat (przynajmniej moim zdaniem) to zasługuje chyba na jakiś dział nowy?? ten dział mógłby sie nazywać ( NAJGŁUPSZE Z NAJGŁUPSZYCH TEMATÓW ) czy coś w tym stylu lool:D chyba każdy miał jakieś przygody z cfaniaakamii ulicznymi ale jak zaczną sie tak wypowiadać co niektórzy to bedziee mozna z tego tematuu napisać książeczke z bajkamii dla dzieci xD xD xD

tom
21-01-08, 18:28
tak i zatytułować "power rangers":)

zreszta a kogo to obchodzi czy to jest prawda czy nie?

a myślicie ze w takich tematach jak nasze rekordy to ile osób pisze prawde?
polowa?:)
kto chce niech wierzy, ja np. nieraz chcac sie rozerwac lubie takie bzdury poczytac i sie posmiac z wyobraźni co niektórych:)

a ja jestem chuck norris:)

axion
21-01-08, 18:37
a ja jestem chuck norris:)


Hello Chuck! How are you ?

HuGsoN
21-01-08, 20:59
Miałem usunać, ale niech jest, jak to ziomek wyżej napisał " do pośmiania "

Snakers
21-01-08, 21:52
A ja uważam, że temat wporządku ale pewnie znajdzie się dużo bajkopisarzy :/ .

tom
21-01-08, 22:21
Im ok. tylko wole polski:)

dobra dawać bajeczki.

lukemaster
21-01-08, 23:13
no myslałem ze ludzie na tym forum są powazni...ale widze ze samis ciemniacze a posmiać to sie mozesz jak sciagniesz koszulke przed lustrem ja sam miałem pare sytuacji no ale...jak nie chcecie opisywac to zamknijcie temat i po sprawie... jakbym tak patrzył to w kazdym dziale połowa postów to ejden wielkis ciem to moze zamknijmy forum...bo 70 procent uzytkownikó to chodzaca sciema..

tom
21-01-08, 23:27
wlasnie o to chodzi ze temat jest ok.
a czy komus wierzymy to juz nasz biznes

ja chetnie poczytam, ale nic nie napisze bo takowych sytuacji poprostu nie mialem...

pozdro

wyczysccie temat i dawac historie

KA|^|1L0$
22-01-08, 14:38
Eloo lukemasterrr tak fajnie dostałem odrazuu banaa za to ze wyraziłem swoją opinie na temat twojeggooo Tematuuuu o tych przygodach na ulicy...tak sie zastanawiam ile Ty masz latek bo zachowałeś sie po prostuu jak dzieckooo. Nie spodobał mi sie twój temat to odrazu dostałem bana od Ciebie...ale jeszcze mozesz sie oczywiscie wykrecic ze spamowałem..tylko w tym wypadkuu wszyscy co sie wypowiadali to spamująąąą!! więc wszystkimm bana trzeba dowaliC!!!!!!!!!!!!! a i jeszcze Snakers też spamuje...ale nie dowaliłeś mu bana tylko dałeś SOGA dlategoo ze mu sie spodobał temat...godny swej funkcji Moderator dałby góraa 1 ostrzeżenie...ale Ty chyba nie rozumiesz co to znaczy forum i wywalasz kazdegoo komu sie nie spodobają twoje pomysły!!!

Punisher
22-01-08, 15:48
Chyba za ostro potraktowałeś ich.

KA|^|1L0$
22-01-08, 16:05
Punisher (http://e-kulturystyka.info/member.php?u=2870) Dziekujee za zrozumienie..i jesli to leży Twojej mocy to prosiłbym o cofnięcie bana dla KamilosZMC i axion.

tom
22-01-08, 16:16
Chyba za ostro potraktowałeś ich.

zgadzam sie

KA|^|1L0$
22-01-08, 19:40
więc powtórzee moje pytanie...dałoby radee ,,ODBANOWAĆ" tamte konta??? :/

Snakers
22-01-08, 20:34
Kamilos - chętnie zobaczę gdzie ja tak spamuje. W tej chwili Ty też spamujesz i robisz off top więc nie zauważaj w moim oku drzazgi jak w swoim masz belkę. Z mojej strony koniec, sory za off top.

cpr
22-01-08, 21:16
Wyszlo szydlo z worka - lukemaster jest miekkim chujem robiony i jak go ktos skrytykuje to odrazu banuje o_O
Domyslam sie ze za tego posta dostane bana ale szczerze mowiac - pierdoli mnie to bo i tak sie nie udzielam na tym forum tylko czytam niektore watki.
Dziekuje takim adminom jak sofok za to ze moglem sie dowiedziec duzo ciekawych rzeczy na temat kulturystyki.
Pozdro

lukemaster
22-01-08, 22:33
widze ze z tego tematu nic nie będzie bo jakis ...dzieciak zaczał spamowac..i jescze mnie obraza na priv i publicznie wiec prosze moda o zamknięcie tego tematu..z góry dzięki a ty chłopaku idz na zal.pl tam mozesz pisac takie rzeczy a nie na forum kulturystycznym

Punisher
22-01-08, 23:02
Punisher (http://e-kulturystyka.info/member.php?u=2870) Dziekujee za zrozumienie..i jesli to leży Twojej mocy to prosiłbym o cofnięcie bana dla KamilosZMC i axion.
Nawet gdyby było w mojej mocy to by mi nie wypadało cofnąć.


(...)
Dziekuje takim adminom jak sofok za to ze moglem sie dowiedziec duzo ciekawych rzeczy na temat kulturystyki.
Pozdro
Nie jestem adminem, tylko modem :)
Pozdro.