PDA

Zobacz pełną wersję : Błagam o pomoc!!!!!! Nie wiem co robić!!!



Devi_17
20-01-08, 23:59
Witam mam bardzo poważny problem!!!!

Mam 17 lat i nie będę ukrywał faktu iż jestem gruby. Ćwiczę na siłowni ok 6 miesięcy. Masy mam aż nad to i chciałbym to wszystko wyrzeźbić nie tracąc przy tym siły i masy jest to wogólę możliwe??

Moje wymiary:

wzrost: 178cm
waga: 115kg.
biceps: 45cm

Na początku trenowania doszła mi dieta przy której dosyć dużo schodłem ok 25kg. Jem odżywki Animal Cats i HMB w płynie(ochydne).

Mam jeszcze jedno pytanie ile czasu zajęło by mi przetopienie brzucha na jaki taki wyrzeźbiony??

BłAGAM O POMOC NIE WIEM CO MAM ROBIć :( prosze niech mi ktos pomoże jeżeli znowu nie będę ćwiczył ,a musze wiedzieć jak to znowu przytyje :(

Pozdrawiam i z góry dziękuje. Jeżeli ktoś będzie potrafił mi pomóc to prosiłbym o dokładą rozpiske teningu (w ktory dzień,jakie ćwiczenia, jak przerwa, ile serii i powtórzeń, jakimi obciążeniami)
BŁAGAM POMÓŻCIE!!!!

Wiki
21-01-08, 00:12
Rób to co wczesniej tak zeby zrzucic nastepne 25kg;)

Wiki
21-01-08, 00:21
A chodzi Ci o cwiczenia:D, no to musisz cwiczyc na rzezbe(redukcje) czyli stosowac dosyc male obciazenia, 3-4 serie, 13-15 powtorzen. Musisz sobie dopasowac ciezar tak alby nie byl za ciezki (zebys mogl spokojnie robic liczne powtorzenia) ale takze zeby nie bym za lekki(zebys nie musial machac 50x:))
Nalezalo by tez biegac, najlepiej 3 razy w tygodniu, albo jakies areoby wykonwyac minimum.

Devi_17
21-01-08, 00:40
A chodzi Ci o cwiczenia:D, no to musisz cwiczyc na rzezbe(redukcje) czyli stosowac dosyc male obciazenia, 3-4 serie, 13-15 powtorzen. Musisz sobie dopasowac ciezar tak alby nie byl za ciezki (zebys mogl spokojnie robic liczne powtorzenia) ale takze zeby nie bym za lekki(zebys nie musial machac 50x:))
Nalezalo by tez biegac, najlepiej 3 razy w tygodniu, albo jakies areoby wykonwyac minimum.

A co z siłą nie chciałbym jej stracic ,a jedynie powiększyć razem rzeźbom czy musze osobno najpier to ,a potem tamto??

reman
21-01-08, 03:12
cos kosztem czegos, nie da sie zrobic wszystkiego na raz:) Przy takiej wadze bedzie Ci naprawde ciezko brzuch wyrzezbic lecz wszystko jest do zrobienia a to ZALEZY OD CIEBIE. DObry trening i dieta do tego suple i osiagniesz sukces.
pozdrawiam.

tom
21-01-08, 09:45
siłe da rade zachować lecz masy nie bardzo- rob zwykly trening silowy na mase i do tego aeroby(bieganie itp)
diete masz wiec bedzie ok.

rad
21-01-08, 10:08
przy Twojej wadze- uważaj z bieganiem ...
chodzi o stawy twoje- biegaj niewiele a może raczej najpierw rób szybkie albo nawet bardzo szybkie marsze- na bieganie przyjdzie czas...
ja biegam od 8 miesiecy regularnie i wiem co mówię ;-)

musisz uzbroić się w cierpliwość- nie ma innego wyjścia
cele osiągniesz- ale powoli i systematycznie

PROZAC
21-01-08, 17:33
Żeby zgubić brzuch przede wszystkim ćwiczenia wytrzymałościowe żeby wypocić no i plan na rzeźbę. Dobierz ciężary tak aby w serii wykonywać do ~20 powtórzeń i rób 4-5 serii na wszystkie grupy mięśni a przynajmniej na jak najwięcej w zależności od sprzętu jaki posiadasz. Do biegania ciężko się zmobilizować ale sporo ono daje a rower jest sezonowy i naprawdę trzeba katować się na rowerze aby było widać rezultaty. Najlepsze co może być dla Ciebie to basen i to koniecznie. Poza tym pamiętaj o diecie bo to 80% sukcesu. Jeżeli będziesz jadł tłuste potrawy oraz słodycze i jeszcze na dodatek o nieodpowiednich porach to 90% treningu pójdzie na marne. No ale już zawsze lepiej objadać się i trenować niż tylko to pierwsze :) Mam nadzieję, że przydadzą Ci się moje rady. Powodzenia w boju ;)

Devi_17
21-01-08, 17:45
Dziękuje wam wszystkim bylem kompletnie zielony co zrobic ze sobą. Cóż trzeba się brać za siebie,a pomoże mi coś chodzenie na footbol amreykański??

PROZAC
21-01-08, 17:47
Każda forma sportu będzie bardzo wskazana w Twoim przypadku.

Możesz być pierwszym który da mi SOGA ;) Pozdro.

Devi_17
21-01-08, 17:49
masz SOGA :)