PDA

Zobacz pełną wersję : Klata



Adamusss
20-01-08, 22:55
Mam obawy ze moze byc cos nie tak mianowicie z treningiem na klate.Chodzi o to ze wracajac z silki nie widze zeby mi klata puchla:/ czuje mocno w rekach i oklicach zmeczenie ale klata nie puchnie za bardzo choc fakt faktem ze zakwasy tam jakies mam na klacie.Wracajac do problemu to chyba to nie z tego ze cwicze dosc szerokim nachwytem? Jakim lepiej cwiczyc? bo ciwcze takim jakim mi wygodniej by wiecej wziasc :) Dodam ze cwicze: 12 10 10 8 plaska 12 10 10 8 skos.WIec cos nie tak z teningiem? Moze tylko za duzo bym sie spodziewal

ens
20-01-08, 23:11
To właśnie dobrze jak ćwiczysz szerokim nachwytem, najlepiej łapać sztange w miejscu tych cienkich pasków pomiędzy wyżłobieniami. Nie wiem jak to lepiej opisać.

Snakers
20-01-08, 23:13
Hmmm u mnie na siłce mamy gryf olimpijski i tam jest jakby zaznaczone od którego miejsca odnmierzać palcami, tzn chodzi o to, że trzeba na maxa rozstawić kciuk i palec obok kciuka, przyłożyć od lewej granicy środka (czyli od miejsca gdzie się konczy nie chropowata część i zaczyna chropowata) i tam gdzie będzie palec (nie kciuk) tam chwytamy, to samo z drugiej strony. Myśle, że dobrze wytłumaczyłem, jakby co sory mamy prawie 40 gorączki :/ .

jasiek69
20-01-08, 23:15
Ja mam tak ustawione rece. Ze przedramie jest prostopadle do podloza jesli chodzi o wyciskanie na plaskiej

dexter
20-01-08, 23:41
jeżeli klata ci nie puchnie tzn że juz "przyzwyczaiła się" do obecnych ćwiczeń i serii jakie robisz. Zmień ćwiczenia poprzestawiaj kolejność pozmieniaj liczbe pow w seriach. Ruch musi być powolny. Zrób tak a klata znowu bedzie puchła!
pozdro

Wiki
21-01-08, 00:09
Pewnie zaczynasz treningiem na klate... a konczysz ramionami i dlatego jak wracasz z trniengu czujesz ramiona a klatki juz nie, a potem masz zakwasy w klacie;p(to znak ze sie napompowala)

Adamusss
21-01-08, 12:28
Wiki zgadza sie najpierw robie klate potem trica:) Ale ciezko powiedziec czy mi wczesniej puchla moze tak nie zwracalem uwagi cwicze 3 miesiace i musze cos zmieniac bo sie przyzwyczaila? ty planem na klate moze z 2 miechy

drugs
21-01-08, 13:56
siema,mam podobny problem,mialem,bo zmienilem trening klaty tzn cwiczenia te same ale gigant serie, lawka poz,lawka skos,rozpietki,i wycis glowa w dol, kazde cwiczenie bez [przerwy] 3 min przerwy i dalej tak 4 serie po 8 pow,rewelka.i klata raz w tygodniu oczywiscie!!!!!!!!!!!!!!

Adamusss
21-01-08, 14:42
i puchnie? a wlasnie ja robie klate 2 razy w tyg bo wtedy przynajmniej czuje ze latwiej mi idzie a jak raz robilem to jakby zaczynalem od tego samego zawsze

dzako18
21-01-08, 15:12
moj obecny trening na klatke to
wyciskanie glowa w dól sztanga
wyciskanie hatnli skos w góre 2 serie i dwie serie hantlami na płaskiej
rozpietki na poziomej
przenoszenie hantla
naprawde bardzo dobrze idzie a zakwasy masakryczne mozesz spróbowac :-)

drugs
21-01-08, 22:59
bo widzisz to zalezy np ja za huja nie moge nabrac masy podejrzewam ze regeneroje sie dluzej,jak robilem dwa razy to nie ruszala nic a tak robie raz ale intensywnie i jest spoko,a klata to nie jest jedyny miesien na ciele wiec nie martwie sie nia,pozdro

drugs
21-01-08, 23:01
albo zwieksz intensywnosc treningu,rob krotsze przerwy

Adamusss
24-01-08, 21:29
Nie mam duzych przerw i nakladam obciazenia stopniowe ze dzwigam coraz wiecej dzis znowu robilem klate i roznice nie widze za bardzo po treningu:/ trening mam dobry bo co innego by tu robic prosta skos i rozpietki

drugs
24-01-08, 22:45
sproboj ta gigant serie,prosta skos rozpietki i przenoszenieza glowe wszystko bez przerwy i tak 4 serie

drugs
24-01-08, 22:47
jutro wrzuce moje foty na foto gallery to zobaczysz jak po tym mi ruszyla,a moze jestes przetrenowany?daj se tyd luzu i ruszaj z nowym planem mi to pomaga