Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : Ile dziennie wydajecie na miche? :)



Paluch
20-01-08, 17:48
Witam,

Ostatnio sobie uswiadomilem ile silownia kosztuje mnie dziennie.
W dni treningowe:
1. 4 banany - ok 3zl
2. 1l mleka - 2zl
3. Kanapki, szynka - powiedzmy 1zl
4. Serek wiejski - 2zl
5. 5 jajek - 2zl
6. 0,5kg piersi z kurczaka/indyka/filet z mintaja - srednio w granicach 7zl
7. Tunczyk - 2,50zl
8. Twarog - 3zl
9. Przyprawy, dodatki (np. oliwa z oliwek, sol, pieprz, przyprawa do kurczaka itd) - 1zl

Razem: 23,50zl. Niezla masakra, co?

23,50x30=705zl miesiecznie na samo koryto... A jak jest u was?

Sliski
20-01-08, 18:06
niby czemu siłownia tyle?

normalnie nie jesz bananów i nie pijesz mleka? jak nie kurczak to inne mięcho kupujesz i do gara http://img61.imageshack.us/img61/951/45562851bv8.gif tak samo kanapka, szynka, przyprawy.

może poza twarogiem http://img61.imageshack.us/img61/951/45562851bv8.gif

reman
20-01-08, 18:13
dlugo masz taka diete?

Rynju
20-01-08, 18:18
10dag szyneczki = 2-3zl
ciemne pieczywo =1-2zl
do tego 6 jaj, 2l wody, gainery, bialka, carbo, twarog, 2-3 paczki ryzu, kefir. Za reszte nie place;)

Paluch
20-01-08, 18:26
no juz troche, a co reman? Co sie nie podoba? :)

Riddick
20-01-08, 19:04
Mi na samo jedzenie idzie ok 1200 na miesiąc.

reman
20-01-08, 19:13
cos mi sie wydaje ze male masz te obwody jak na tyle kilo;)
Ja waze 10kg mniej a mam troche wiecej:p
pozdrawiam.

Paluch
20-01-08, 19:19
Tluszczu nie mam, jezeli o to Ci chodzi.

Zreszta tu nie o obwody chodzi. Ale w bicepsie mam 39, wiec wiecej niz to co masz w profilu ;-)

Widocznie inne miesnie mam bardziej rozwiniete skoro obwody podobne, a waga 10kg ;-)

Waze sie rano przed jedzeniem bez ubrania gwoli scislosci :p

reman
20-01-08, 19:24
ale ja waze 79 a Ty 89 co Ty wogole porownujesz??
;D

Paluch
20-01-08, 19:39
To Ty porownujesz... a nie ja :p
Teraz to waze 91... ale po obiedzie jestem, kg miesa wpieprzylem :P (dla odmiany udko z indyka z ziemniakami)

Symu
20-01-08, 21:00
20 dag kury - 4zl
4 torebki ryzu/kaszy- 3zl
120g ser bialy -1 zl
oliwa, orzechy- 2 zl
6 jaj- 1,80zl
woda -1,5zl
platki owsiane-50gr
odzywka bialkowa/gainer 2 zl
warzywa owoce-2zl

kolo 17zl wychodzi ale liczac ze normalnie i tak bym wydawal z 10, do tego jadalem w fast foodach to 1 wizyta 15 zeta, alkohol tez bywal 30-40 zeta w weekened, codziennie szla cola/soki to i tak chyba jestem na +.

lesiu
20-01-08, 23:02
kura indyk -7zl
ryz,makaron,kasza-4zl
ser bialy nie wiem ile kosztuje zawsze w lodowce mam:)
orzechy-od babci
jaja-od babcik
oliwa-tez zawsze w szafce jest
woda-2zl
platki-zawsze w szafce
warzywa owoce-od babci:)albo ze sklepu
wiec na swoja diete nie wydaje duzo pieniedzy:)ale jest dobra i rygorystyczna

Stjepan
24-01-08, 19:51
Na szczęście ja w zasadzie za to nie płace ,ale mam pojęcie ile to kosztuje.JEśli chce się utrzymywać na prawdę dobrą dietę z wartościowymi produktami to niestety uderzy nas to po kieszeni.Wystarczy spojrzeć na cenę takiej wołowiny czy innego mięcha i wziąć pod uwagę ,ze je się to przynajmniej dwa razy dziennie...

Mireek
25-01-08, 20:14
ale z drugiej strony ja np. dziennie paliłem paczkę papierosów, cena ok. 7zł. Pomnożyć razy 30 dni to jest ponad 200zł. Coca-cola litr dziennie 3.90zł... razy 30 dni 117zł itp. itd. jak sobie policzymy ile oszczędzamy rezygnując z pewnych naszych złych przyzwyczajeń to wtedy inaczej patrzymy na $$$ wydawany na dietę:) a w dodatku widząc wiele plusów płynących z odstawienia papierosów i coli i innych świństw nie żałuję ani złotówki na składniki diety:)