PDA

Zobacz pełną wersję : PROSZE O RADE



szuvii
24-06-06, 18:31
Witam wszystkich mam malutka prozbe chodze juz na siłownie 4lata 186cm wzrostu 72kg i chce sobie cos kupic na przyrost masy miesniowej z tym ze mam zajebiscie szybki metabolizm i co zjem to odrazu spala. Wiec jak mozecie to zaproponujcie mi cos dobrego. Brałem już kreatyne z hiteca ale nic nie pomogła poźniej miałem crea mass i cargo pur też z hiteca i pomogło ale tylko w sile a na masie niezbyt, aktualnie biore UNIVERSAL Natural Sterol Complex.

sławo
24-06-06, 19:43
napisz jaką miałeś dietę do tej pory

szuvii
24-06-06, 20:14
Diety zdniej nie mam bo nie jestem wstanie jej utrzymac chodze do pracy na 3 zminy i do tego do szkoły wiec diety nie jestem w stanie utrzymac staram sie przynajmniej jesc od 3 do 5 posilków dziennie. choc nieraz zjem zaledwie 2 bo na wiecej nie mam czasu. A jesli chodzi o terning to aktualnie hodze na siłownie 5 razy w tygodniu tak ok 1.5h.

sławo
24-06-06, 20:16
bez diety nic nie osiągniesz ja chodzę na 4 zmiany do pracy i jakoś radzę sobie
co do treningu to ogranicz do 3 razy w tygodniu to bedzie dla ciebie lepsze

szuvii
24-06-06, 20:26
Jesli chodzi o trening to 3 razy w tygodniu to wydaje mi sie za mało, aktulanie robie klatke, plecy, barki, rece dwa razy w tygodniu i sa efekty. I tak bede ciagnoł do póki nie skoncze brac Natural Sterol Complex. A masz moze cos dobrego zamiast diety bo naprawde mam mało czasu na jedzenie.

sławo
24-06-06, 20:30
taki trening jest dobry na przetrenowanie się

no bedziesz musiał trochę wygospodarować czasu na jedzenie a wtedy jak dodasz gajnera i kretkę to dopiero będziesz miał efekt

szuvii
24-06-06, 21:17
I znowu jest problem miałem i barłem kreatynke i cos nie działa na mnie tylko niewiem dlaczego brałem z kumplem bo wziołem tom sama co on i jemu poszło a mi nic. I teraz pytanko zeby nie było w ten sposób ze wezme kreatynke i znów nie bedzie efektu. A tak apropo z jakiej firmy bys polecał i która napisz dokładnie. I co bys powiedział na taki skład Crea mass i dotego Whey mass gain. 6 tygodni kuracji z tymi dwoma suplementami.

uxerbq
24-06-06, 21:28
najlepszy najzwiklejszy cykl to wlasnie DIETA !! + mone/ew CP / XP (ale to dla bardziej zaawansowanych ) :P wiec Kredka+ gainer+ jakis transporter Carbo\Dextro + antykatabolik tauryna\glutamina\bcaa!! jesli masz uboga diete to jakies bialeczko!! na noc.
a co do marek ... zdania sa podzielone !! dobre sa amerykanskie odzywy,Olimp ciezko stwierdzic na jednego to na innego tamto dziala!!

szuvii
24-06-06, 21:50
ciezko stwierdzic na jednego to na innego tamto dziala!!

I tumasz holeran racje na kazdego dział cos inego.

Litwin25
25-06-06, 08:05
Mogło na ciebie nie podziałać bo nie dostarczałeś potrzebnych składników z diety.A jak tam sterol complex?Podobno wątpliwy produkt?

szuvii
27-06-06, 07:45
Czy ja wiem czy watpliwy produkt narazie biore go 2tygodnie i efekty juz sa a w szczegulnosci na sile bo masa tez idzie ale wolno moze jak bym miał do tego jakies białko poszła by lepiej. Napisze wiecej jak skoncze brac a pozostało mi jeszcze kolejne 2 tygodnie.

Litwin25
27-06-06, 08:57
Takie słyszałem opinie,więc się pytam;p.Możliwe że mówiły to osoby które były wcześniej na koksie lub nie miały diety?

szuvii
27-06-06, 12:17
Ja tez czytałem rózne opinie na temat Natural Sterol Complex i sa to opinie naprawde przerózne. Ja go biore i nie mam zadnej diety i zobaczymy jaki efekt bedzie na koncu. :smile:

Litwin25
27-06-06, 12:33
No jeżeli nie masz diety i mówisz że idzie ci siła,to albo masz super geny albo super farta;p

tomek.
27-06-06, 18:09
albo jest początkującym

Litwin25
27-06-06, 19:11
Może byc i tak,ale znam początkujących co im nic nie idzie;p

Biku
28-06-06, 00:10
jak cwiczy 4 lata to niezbyt początkujący z niego :grin:

Litwin25
28-06-06, 03:57
Ja też cwicze 4 lata,ale powiem ci że przez 2,5 roku to sobie bardziej zaszkodziłem.Nie miałem odpowiedniej wiedzy i robiłem głupoty na siłce,doprowadzajac do spalenia bicha.Na serio dopiero jakis rok cwicze.Wiec może u niego jest podobnie?

szuvii
28-06-06, 11:49
Panowie tak chodze na siłownie juz 4 lata i tak jak wszyscy miałaem wzloty i upatki. Jak skoncze brac Natural Sterol Complex to napisze wam jaki miałem plan treningowy i jaki jest koncowy efekt. A co do moich genów to sadze ze mam bardzo zle a z tego wzgledu ze przybrac na masie to umnie koszmar ale zrzucić kilka kilo to nie problem a z siła to czy ja wiem czy dobrze mi idzie.

tomek.
28-06-06, 13:33
186cm wzrostu 72kg

więc początkujący
ja od tej wagi przy tym wzroście zaczynałem a wygladałem jak z oświęcima

szuvii
29-06-06, 07:43
Jesli chodzi o scisłość to zaczynałm od 60kg, teraz raczej nie wygladam jak z oświecimia. Jak zaczołem biegac wazyłem 70kg w ciagu 1 tygodnia zgubiłem 5kg tylko pózniej miałem cholerny problem odrobic te 5 kg.

przemo20
30-06-06, 18:20
Moim zdaniem, bez odpowiedniej diety i podarzu kalorii, żadna odżywka na świecie ci nie pomoże...taka prawda...

Mattt
02-07-06, 23:51
i tutaj przemo20 masz racje!!! a co do ciebie to z tego co czytałem to na siłke chodzisz za często a jeśli 3 x w tygodniu to do ciebie za mało to może 4 x w tygodniu co?? chcesz przytyć to jedz więcej niż potrzebujesz( oblicz to sobie)

degustator
03-07-06, 00:48
szuvii, jakie maszs wyniki silowe?? ile wyciskasz czym cwiczysz??? tak z ciekawosci pytam bo aj mam podobna parametry :D tzn torche nizszy jestem :D

szuvii
04-07-06, 05:50
Jesli chodzi ile wyciskam to : rekord w wyciskaniu 115kg na serie biore 90kg. martwy ciąg rekord 150kg seria 110kg. Jesli hcesz wiedziec konkretnie na jakie partie miesniowe jakim ciezarem cwiecze to napisz konkretnie o jakie partie ci chodzi a ja zaraz odpisze. :smile:

degustator
04-07-06, 07:55
o kurwa to mam kogo gonic :D ja wyciskam 81 kg :D

Litwin25
04-07-06, 08:37
No to masz wyniki podobne do mnie;p.Też cwicze 4 lata,ale 2,5 to same błędy;p