PDA

Zobacz pełną wersję : Porada do cyklu!!!



NIKOLIS 168
19-01-08, 21:26
Powiedzcie z czym lepiej łączyc prohormony z BCAA,AAKG, czy białkiem....albo jakies lepsze propozycje...:) Za najlepsze porady sogi:)

rafalkomando
19-01-08, 21:53
prohormony czyli co masz na mysli?

NIKOLIS 168
19-01-08, 22:01
Tren albo D-STiANOZOL albo S-Drol.....Trenadrol tez biore pod uwage...

Symu
19-01-08, 22:22
BCAA itp zbedne. Zainwestuj lepiej wiecej w oslonki, pro zdrowotne itp. bo trenadrol ostro jedzie po watrobie. PH to chyba najgorszy syf jaki wymyslili.

NIKOLIS 168
19-01-08, 22:32
a olbrzymie sa po tym skutki uboczne??? a daje to jakies efekty czy tylko ak pisze????:)

Symu
19-01-08, 22:51
PH=SAA(sterydy) efekt podobny, a skutki uboczne w wypadku ph sa takie jak po sterydach oralnych (np.metanabol), gorsze niz po saa iniekcyjnych . Jeśli twoja wiedza na temat tych substancji jest taka to nie powinienes nawet o tym myslec.

3 z posrod tych co wymieniles sa methylowane, twoja watroba podejzewam mcono to odczuje nawet przy oslonkach. Po PH byly chyba nawet przypadki smierci (ot tak z ciekawostek), nie mowiac juz o uszkodzeniu watroby.To tak z ciekawszych skutkow ubocznych.

Tragedia sa te substancje bo ludzie nie maja pojecia co to jest.

Wniosek : kup kretyne

NIKOLIS 168
19-01-08, 22:56
troche mnie rozmysliłes....lepiej poczekam jeszcze rok i zapodam Metke:)
Symu a słyszałes o kreatynie XXS Professional z Hi Teca??? (mono)

Symu
19-01-08, 23:07
Poczekaj i poczytaj o tym wszystkim zanim cos zapodasz. Bo nie mowie ze po wszystkich oralach sa podobne skutki uboczne to bylo tylko takie luzne porowanie. Sa też PH kotre moga miec mniej skutkow ubocznych ale zawsze maja ot chocby ta watroba.

Teraz tez looknelem na twoj profil i powiem ci ze przy tych wymiarach nie bierz sie przez nastepne kilka lat za sterydy.

Co do hi teca to nie mam do nich zaufania. Powiedz lepiej co brales wczesniej i jakie masz fundusze to ci cos wykombinujemy :)

NIKOLIS 168
19-01-08, 23:15
Hajs zawsze się znajdzie;)
Myśle po feriach zapodac mono(mono z vitala)+dextro juice
pozniej po przerwie
AAKG+mono+jabłczan(reactor pro 3)
i ostatni chce to wszystko tak zajebiscie ubic zeby była zajebista rzezba
TSE+Białko+/BCAA

Symu
19-01-08, 23:19
No to widze ze planik ladny.
Tylko zamiast tego reaktora bym dal CP, bo porcja tam z 10 caps by wyszla :D

Czemu białko tylko w ostatnim cyklu?? dieta jest??

NIKOLIS 168
19-01-08, 23:28
dieta jest dobra ale moze byc lepsza dlatego myśle sobie kupic GainBolica i pic go raz dziennie miedzy posiłkami zawsze to cos pomoze a na tym nie strace:)
a moze by do ostatniego cyklu dorzucic ZMA??

Symu
19-01-08, 23:51
Ja mam w stalej suplementacji. Teraz biore MZB z olimpa 1 caps dziennie, co jakis czas zwiekszam na zalezy od nastroju :) Taniej niz zma wychodzi. W kazdym razie ZMA, witaminy i omega to u mnie podstawa.

NIKOLIS 168
20-01-08, 11:03
to czyli ZMA można sobie kupic:) Co lepsze Reactor czy CP bo jest taki problem ze nigdy nie brałem zwykłego jabłczana....Możesz mi to rozpisac jak brac te 3 cykle POZDRAWIAM:)

Symu
20-01-08, 16:19
ZMA ja bardzo sobie chwale choc niekoniecznie te pelene dawki ale to sam juz zobaczysz, po calej czuc naprawde efekt w postaci glebokiego snu.

Dobra to:
1. DT: 5g mono naczczo, 5g po treningu- w tej porcji mozesz z carbo lub gainerem
DNT:5g naczczo
Dextro odpusc i polec na samym mono.
Na tym 6 tygodni puszka 300g ci styknie i 1-1,5 miecha przerwy
2. Tu bym raczej zrobil na samym cp +aakg, powiedz jak wolisz czy z mono, czy bez to ci rozpisze.
3. BCAA w trenignowe 4g przed i po trenignu w NT 4 z rana
TSE: 1 caps z rana, 1 caps 30 min przed treningiem lub 8godz po 1 capsie
Jeśli czujesz to utzymaj ta dawke, a jesli nie to wejdz na 2 capsy w porcji. Już wiecej nei wiem czy jest sens.

Punisher
20-01-08, 21:14
BCAA lepiej po treningu i przed snem.

NIKOLIS 168
20-01-08, 22:07
przed snem będe brał ZMA....a mono do drugiego pewnie bedzie:) a co lepiej jabłczan Reactor czy CP???

Punisher
20-01-08, 22:43
No to co że przed snem ZMA? Co ma bcaa do zma? Można brac to i to równoczesnie.

Symu
21-01-08, 19:43
Lepiej cp ten reactor jakos mi sie nie podoba. Sofok ale czemu BCAA nie brac przed treningiem, glute jeszcze moge zrozumiec ale dla BCAA pory okolotreningowe sa najwazniejsze.

Punisher
21-01-08, 20:37
Przed treningiem lepiej węgle niż białko. Dla mnie to marnotractwo brać przed treningiem bcaa. Lepiej wziąść to po treningu i przed snem wg mnie.

tom
21-01-08, 22:15
no nie koniecznie marnactwo
biorac bcaa mniej czuje sie zmeczenie przez co mozna zrobic lepszy trening

ps.
gdzie jest sofok???!!!co mu zrobiłeś???!!!:):):)

Symu
21-01-08, 22:35
Tylko tu sofok ....sry punisher chodzi o uzupelnienie puli aminokwasow aby ograniczyc katabolizm na treningu. Do tego moge ci powiedziec ze wsrod zawodowcow (2 bywa u mnie na silowni) widze ze popularne jest branei BCAA w trakcie treningu.

mały huba
21-01-08, 22:37
BCAA wszyscy(tzn, z silki ) i dużo osób na necie piszę, żeby brać je przed i po treningu.Na samą noc glutę i Cynk+Magnze+B6.I ja się do tego stosuję.