PDA

Zobacz pełną wersję : Olimp - Creatine Mega Caps 1250 mg + OLIMP D-RIBOSE 750



Kamil1991
19-01-08, 18:13
Olimp - Creatine Mega Caps 1250 mg + OLIMP D-RIBOSE 750
co o tym sadzicie dobrze dobrałem ??

jadł juz ktos tak jakie byly efekty

m@bi
19-01-08, 18:22
Brałem tez mega caps ale z dextroza :] i efekty byly widzoczne :] z d-r tez bedzie dobrze ale mogłes zamiast d-r wziasc glutamine badz bcaa a jak masz kaske to gainer jakis

Symu
19-01-08, 22:09
samo mono bierz i gitara

arczito
19-01-08, 23:55
D-ryboza w polaczeniu z kreatyna to niezly kop. Jadlem i polecam bardzo.

Punisher
20-01-08, 11:51
Jak to d-ryboza może dawac kopa?

D-ryboze polecic moge dla tych, ktorzy maja za soba przynajmniej jeden cykl na mono. Inaczej to nie ma sensu-strata pieniedzy.

Kamil1991
20-01-08, 12:16
dlaczego nie da kopa co to za roznica czy mam juz za soba cykl czy nie

Punisher
20-01-08, 12:33
D-ryboza jest potrzebna kratynie, aby prawidłowo działała w organiźmie. Jeżeli jedziesz pierwszy cykl na kreatynie to masz zapasy d-rybozy w organiźmie i nie potrzebujesz jej uzupełniać. To tak w skrócie.

arczito
20-01-08, 12:35
Moze Ty nie wiesz co to jest d-ryboza?? Czemu uwazasz ze tego na pierwszy raz sie brac nie powinno? Bez urazy ale chyba nie do konca wiesz co napisales. Bierz smialo d-ryboze.
Do pytajacego:
Glutamina i hmb to calkiem inna bajka niz d-ryboza (to jest cukier). Hmb wez na koniec cyklu kreatyny z d-ryboza zeby spadkow masy uniknac, albo zmniejszyc(zalezy od genetyki).Glutamina oczywiscie bardzo mile widziana w trakcie i po cyklu. Tak na marginesie wykorzystaj dobrze ten cykl. Ja bym (oczywiscie w zaleznosci od kasy przeznaczonej i mozliwosci) dodal do tego Anabolic Amino 5300 z MLO, Odzywke Profi Whey Mass z Olimpa. Z glutaminy polecam BARDZO L-glutamine T6 z Treca, ZMA, jakies dobre witaminy i powinienes rosnac jak na drozdzach. Jesli nie stac Cie na cos takiego, to napisz ile masz na to kasy i co juz masz.

arczito
20-01-08, 12:42
Masz D-ryboze ale nie w az tak wielkim stezeniu. Wiec smialo mozna brac. Skoro jest przy pierwszym cyklu to czemu ma jej nie byc w organizmie przy drugim. Organizm zawsze odnawia zapasy. Wiec d-rybozy napewno tez. Sluchaj tak naprawde wolowina tez ma kreatyne wiec po co kupowac ja za duza kase jak mozna wiecej wolowiny jesc... A powiem Ci dlaczego lepiej uzupelniac to: bo stezenia kreatyny w wolowinie czy d-rybozy w organizmie sa sladowe wiec dla lepszego efektu jest potrzeba dostarczenia ich z zwenatrz.

Punisher
20-01-08, 12:55
Czemu uwazasz ze tego na pierwszy raz sie brac nie powinno?:)
Ponieważ efekty będą takie same, jeżeli będziesz stosował samą kreatynę czy kreatynę z rybozą. Dopiero w następnych cyklach może spełniac swoją rolę.
Aha no i to takie tanie nie jest (jakośc).

Punisher
20-01-08, 12:58
Nie porównuj kreatyny do rybozy.
Nie chce wnikac w biologię, aby opowiadac ci o odnawianiu zapasów kratyny czy rybozy.

Kamil1991
20-01-08, 13:13
powiem tyle od jutro zaczynam cykl na mega masie 4000 7kg a ze teraz mam duzo kasy wiec mysle juz nakupic czegos na zapas i mysle ze po MM4000 kreatyne z d-ryboza
bo jak sie kasa skonczy to lipa ;d teraz mam 2tys zl ;d

arnold5551
20-01-08, 13:19
brałem białko przed snem , rano i przed trenigiem, po treningu. Brałej 1 łyżke stołową . potem zmniejszyłem, ilośc dawek ale tyłem nadal. Dopiero przeszło po odstawieniu.

Punisher
20-01-08, 13:29
teraz mam 2tys zl ;d
To weź sie podzielhttp://img145.imageshack.us/img145/5563/73818459oa5.gif

arczito
20-01-08, 15:30
Za 2 tys zl mozesz miec 3 miesiace nawet dobrej suplementacji. Jesli bedziesz chcial pomocy w ulozeniu suplementacji daj znaka. Po tych 2tys zl wazne zebys mial chociaz na jakas fajna odzywke typu bulk co miesiac. Mysle, ze bedziesz bardzo zadowolony z efektow takiej 3-4 miesiecznej kuracji. Akurat na wakacje :)

Mega Mass 4000 to weider? Bo nie pamietam. Jak tak, to dobra odzywke wybrales.

Kamil1991
20-01-08, 15:42
tak WEIDER MEGA MASS 4000 7kg

arczito
20-01-08, 15:48
Ok, masz wiec baze na ten miesiac. Ale dokup jeszcze glutamine. To naprawde wazny suplement. Oczywiscie nie zapominaj o witaminach!!!! Jesli Ci zalezy na naprawde sporych postepach to na nastepny miesiac mozesz sobie kupic NO Shotgun. To jest dwumiesieczna kuracja. Teraz wlasnie bede go kupowal. Moi znajomi i stary trener go goraco polecaja. Koszt to okolo 160zl. Poczytaj o nim a napewno bedziesz go chcial. Tyle ze przy tym lepiej juz kupic bulka(50/50) a nie masowke.

Kamil1991
20-01-08, 16:42
VPX NO Shotgun to jest to tak ?? ok poczytam moze sie nakłonie do kupienia.
Ja tak na poczatku jeszcze nie chce przesadzac bo ty mi tu widze dajesz konkrety a ja mam dopiero 16 lat i 7 miesiecy stazu a wiec powolutko a do celu ;D

arczito
20-01-08, 23:17
Tak, mowilem o VPX.
Ok wiec zycze powodzenia z kulturystyka. Rosnij i sie ciesz bo to fajne uczucie ;)