PDA

Zobacz pełną wersję : Dziewczyna starsza od swojego chłopaka??



sylwka
24-06-06, 17:08
Jak uważacie, czy dziewczyna może kręcić z chłopakiem młodszym od siebie?? To pytanie mnie ciągle nurtuje.. ;) A może znacie takie pary?? Bo ja osobiście znam.. Moja ciocia jest starsza od wujka o 2 lata, a w tym roku obchodzą 50lecie :D Piszcie, co o tym myślicie..

sławo
24-06-06, 17:21
jasne że może
większość chłopaków nawet o tym marzy

sylwka
24-06-06, 19:17
większość chłopaków nawet o tym marzy
Serio ?? ;> Wiem, że faceci marzą o starszych dziewczynach-aktorkach, piosenkarkach, itd. ;)

krzychuool
24-06-06, 19:35
hyhy e tam mnie nie pociagaja starsze. Ja tam wole mlodsze, najlepiej o 2 lata :mrgreen: :twisted:

nefretette
24-06-06, 19:39
Nie liczy się wiek, czy kobieta jest starsza, czy mężczyzna, liczy się to, czy potrafią ze sobą życ, czy się rozumieją, akceptują i czy się przede wszystkim kochają... a patrzenie na innych co "ludzie sobie pomyślą", jest głupie moim zdaniem, ważne żeby być z osobą którą się kocha i czuje się przy niej bezpiecznie, niż zamartwiać się opinią innych osób.

sylwka
24-06-06, 20:06
nefretette, mysle dokladnie jak Ty ;) A glupie gadania ludzi to moim zdaniem ich zazdrosc..
Mnie to tam wiek zbytnio nie przeszkadza ;) Ale moj limit to 3lata mniej lub 3 lata wiecej :D I tyle :)

sławo
24-06-06, 20:11
serce nie sługa
jak mocniej zabije nic nie poradzisz

nefretette
24-06-06, 21:39
Właśnie tak :)

sylwka
25-06-06, 15:03
Najbardziej to nie lubie, jak na dyskotece zaczepiaja Cie 14-16latkowie i na sile probuja wyciagnac do tanca lub "cos innego" (nie napisze tego, bo sie wstydze :P). Ale ogolnie to jesli chlopak nie wyglada na swoj wiek (np. 15latek wyglada na 18latka ;)), to mozna krecic.. czemu nie :D

nefretette
25-06-06, 17:42
To co to są za imprezy na których bawią się 14-latki? festyny rodzinne czy jakieś inne grubsze imprezy http://img80.imageshack.us/img80/1882/17bp.gif, bo na takich imprezach gdzie bawi się starsza młodzież to przecież nie wpuszczają dzieci :/ Chyba że jakieś miejskie disco :mrgreen:

sylwka
25-06-06, 17:54
To nie sa zadne festyny! Ani tym bardziej wiejskie posiadówy :evil: Tylko normalne dyskoteki.. Cos podobnego jak Protector.. Tylko mniejsze :) I wlasnie tam wpuszczaja wszystkich ludzi, bez wzgledu na wiek, od 14 do 60 lat :P Chyba, ze ktos jeszcze moze, to ponad 60 :mrgreen: Sama na oczy widzialam!! :/ :shock:

pakernia.pl
29-06-06, 00:32
:twisted: jak ma 14 a wygląda na 18 to wyobraź sobie jak będzie wyglądal w moim wieku :twisted: a ja jak się ogolę wyglądam na 18 :mrgreen:
A tak poważnie, skoro starawy jestem... nie ma raczej znaczenia ani wiek, ani kolor wlosów, ani nawet wygląd specjalnie... ważny jest charakter i tzw "inteligencja emocjonalna"... bo to nie chodzi o to, żeby być "super dupą" czy "super mózgiem" czy "super ciasteczkiem" :mrgreen: tylko potrafić rozmawiać i co ważniejsze zrozumieć drugą osobę...
takie jest moje zdanie... ale ja jestem stary i glupi :mrgreen:

sylwka
29-06-06, 13:25
pakernia.pl, przesadzasz ;) nie taki stary jesteś ;) A wracając do tematu: dla większości facetów wygląd jest ważniejszy od charakteru.. Zresztą, ja też się temu dziwię.. Bo w koncu uroda zawsze kiedys przeminie, a charakter zostaje taki sam :) Chyba, że komuś na starość odbija, to już zmienia postać rzeczy :P Prawda, charakter jest bardzo ważny, ale jednak, nie ukrywajmy, wygląd też troche decyduje :D

krzychuool
30-06-06, 10:59
no dokladnie wyglad decyduje bo kto by sie pokazal na miescia z jakąś grubą i brzydka laska? ja przynajmniej nie :razz: dla mnie wyglad jest wazny ale nie musi on byc idealny- poprostu dziewczyna musi jakos wygladac... no i poznije charakter :mrgreen:

vold
30-06-06, 20:45
pakernia.pl, miałem coś dodać ale wyjołeś mi to z ust, w 100% się z tobą zgadzam.


Charakter i jeszcze raz charakter, reszta jest bez znaczenia. :wink:


Chociaż też może się nie znam bo też najmłodszy to już nie jestem. :cry:

sylwka
30-06-06, 21:36
pakernia.pl, voldemort, nie jestescie tacy starzy!! :) Sa starsi od was :mrgreen: pozdro ;)

vold
01-07-06, 07:50
Sylwka dziękujemy aleś nas pocieszyła, kamień z serca :mrgreen:

gangster
01-07-06, 11:01
Moze dziewczyna nie musi byc super piekna ale zadbana.Jesli jest zbyt gruba tzn,ze nie jest zadbana a jesli chodzi o dobry charakter to ciezko znalezc.

nefretette
01-07-06, 12:28
Jesli jest zbyt gruba tzn,ze nie jest zadbana
To nie jest reguła.. nie zawsze otyłe kobiety, dziewczyny są "grube" ponieważ o siebie nie dbają, lub nie chcą dbać, wina może leżeć np. po stronie choroby, badz genetyki..

Nawet otyłe kobietki mogą być atrakcyjne i napewno znajdą swoją drugą połówkę,
której wygląd nie będzie w niczym przeszkadzać.

z-kris
02-07-06, 17:27
no fakt niektórym podobaja sie duuze dziewczyny :P
jeden moj zanajomy od kad pamietam wyrywa nie to ze grube ... jemu podobaja sie dziewczyny z szerokimi i duzymi tylkami ....
ja tam jestem perfekcjomista w kazdym calu ... laska musi mi sie naprawde wkrecac, najdlej bylem z panna 3 miechy szkoda zycia na jedna dziewczyne... jak czuje ze zaczyna mnie laska za bardzo interesowac i cos mnie ciagnie do niej wiecej niz tylko :twisted: to uciekam gdzie piepsz rosnie miłość najgorsza choroba jaka moze być a pozatym ja z zaszady jesem szczery a bedac z jakas panan nie byl bym wierny i nigdy nie bylem wiec jka by sie mnie spytala to powiedzal bym prawde ze puszczam ja kantem przy kazdej okazjii a to boli a osób na ktorych nam zalezy nie krzywdzi sie ... "samemu" mi dobrze

a jezeli idzie o wiek to zdecydowanie wole mlodsze ... 20 lat do górna granica wieku :twisted:

sławo
02-07-06, 17:36
ciekawe czy też tak powiesz na starość

samemu" mi dobrze :razz:

nefretette
02-07-06, 18:05
z-kris, chyba jednak nie jesteś do końca taki szczery, jak tu piszesz.. i chyba przeczysz sam sobie..

sylwka
02-07-06, 20:13
z-kris, miłość to nie jest choroba!! ;/ A jeśli Ty tak uważasz, to naprawdę, nie wiem, co o Tobie myśleć :/ Ciekawe, ile masz lat. Bo Twoja wypowiedź jest na poziomie chłopaka, który dopiero smakuje życia ;| Ciekawa jestem, co by było, gdyby tak jakaś laska Cię kantem puściła.. Jakbyś się poczuł. Powodzenia w "zdobywaniu ofiar" ://

degustator
02-07-06, 21:00
ej no ja tak mowilem jeszcze 2 miesiace temu... troche sie zmienilo przez ten czas :D

nefretette
02-07-06, 21:02
a co zmiana poglądów?

degustator
02-07-06, 21:09
zakochalem sie :D :oops:

nefretette
02-07-06, 21:22
I co zmieniły się przez to Twoje poglądy:>
Oby była to ta jedyna ;):P

degustator
02-07-06, 21:35
oby nie :D jeszcze mam czas zeby se zycia pouzywac :P

sylwka
03-07-06, 10:47
Hyh, degustator, szczery jesteś :P Teraz tylko żeby Twoja dzieczyna na to forum nie weszła :mrgreen:

degustator
03-07-06, 18:25
hehe nie wejdzie, mowi ze mam bzika na punkcie silowni..... i mowi ze nie muszecwiczyc bo jej sie podoba tak jak jest i tkaie tam :D nie zna siena rzeczy dziewczyna