PDA

Zobacz pełną wersję : !!! Redukcja- wybór środków !!!



PudzianTeam
18-01-08, 23:03
Witam wszystkich. Waze 102 kg mam 21 lat i wzrostu 185 Jestem zalany tłuszczem chciałbym się dowiedzieć co najlepiej brać.
Mam na składzie:
-Kreaty olimpu
-hmb mega capsy olimpu
-l-katrnityne forte plus
-cleanburexin
-bialko eeg protein 80 olimpu

Co powinienem brac aby zrzuci tłuszczy?

uvra
18-01-08, 23:41
-l-katrnityne forte plus
-cleanburexin

tom
19-01-08, 00:24
j/w + bialko + dieta redukcyjna

PudzianTeam
19-01-08, 09:08
Ile tego bialko powinienem jeść ?? Cały czas myślałem ze bialko jest na mase a jednak jest na redukcje??

gelolbn17
19-01-08, 14:24
ale redukujesz tłuszcz o ile sie nie myle a białko w tłuszcz nie wchodzi

PudzianTeam
19-01-08, 20:11
ale redukujesz tłuszcz o ile sie nie myle a białko w tłuszcz nie wchodzi
To wkońcu nie wiem jeść to Białko przy Diecie redukcyjnej czy NIE ????
Prosze o odpowiedz.

gelolbn17
19-01-08, 20:22
jesli jestes zalany po cyklach tzn ze masz coś tam mięsnia to pij białko
a jesli jestes poprostu gruby i nic nie ćwiczysz to wez sobie tse+dobra dieta+dobry trening
jesli masz tą pierwsza opcje to pij białko normalnie wez sobie jakis spalacz,hmb i zabezpiecz sie jakim antykatabolikiem ja polecam bcaa ale mozesz tez glutamine

PudzianTeam
19-01-08, 21:16
jesli jestes zalany po cyklach tzn ze masz coś tam mięsnia to pij białko
a jesli jestes poprostu gruby i nic nie ćwiczysz to wez sobie tse+dobra dieta+dobry trening
jesli masz tą pierwsza opcje to pij białko normalnie wez sobie jakis spalacz,hmb i zabezpiecz sie jakim antykatabolikiem ja polecam bcaa ale mozesz tez glutamine


Zdecydowałem się na to : Dobry wybór?? http://www.kulturystyka.sklep.pl/product_info.php/cPath/42/products_id/1009/products_name/olimp-bcaa-mega-caps-150-kaps-165g-bcaa.html

Do tego:
- l-karnityna
- clean burexin
-eeg protein 80 bialko olimp

Mam HMB i kreatyne jeszcze ale tego na razie nie brac tak ??

Symu
19-01-08, 22:27
Dobre aminki ale kup raczej wiecej caps bo duzy chlop z ciebie. HMB sprzedaj i kup sobie omege 3, witaminy, ZMA. Podstawa bedzie dieta. Zestaw ok.

PudzianTeam
20-01-08, 10:46
Ale czy to bialko EGG PROTEIN *) Olimpu bedzie dobre przy REDUKCJI ??
Wogóle białko stosuje sie na Redukcje?? Zawsze myslalem ze tylko na mase :?
Prosze o odpowiedz.

mały huba
20-01-08, 11:00
Białko w proszku to tylko uzupełnieine diety.Jeżeli jedząc je przekroczysz swoje dzienne zapotrzebowanie na kcal to przytyjesz.Białko w redukcji ma właściwie dwa zadania :

-ponieważ ucinasz węglowodany w diecie ,więcej kcal bierzez z niego,dodatkowo ponieważ do treningu na siłowni dorzucasz aeroby żeby nie spadła Tobie także masa mięśniowa ten nadmiar białka ma dodatkowo zabezpieczyć mięśnie przed katabolizmem(dlatego też dużo ludzi dodatkowo zażywa aminokwasy rozgałęzione,glutaminę,taurynę etc)

-białko spożywanew dużych ilościach początkuje procec termogenezy(podwyższanie temperatury ciała) może nie jest to bardzo dużo, ale wiedz,że coś tam wypocisz i jest

gelolbn17
20-01-08, 14:02
wciąz nie wiemy czy ćwiczysz coś czy poproatu gruby jestes ??

PudzianTeam
20-01-08, 19:33
Tu sa moje foty jestem bardzo gruby http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=8302

PudzianTeam
20-01-08, 20:42
Ale ćwicze na silowni od 2 tygodni 5 razy w tygodniu + areoby 40 min dziennie.

Symu
20-01-08, 21:02
silownia 3 razy w tygodniu styknie zeby sie nie zajechac.