PDA

Zobacz pełną wersję : cell pump...



radon
18-01-08, 18:51
mam pytanie z czym rozrabiac cell pumpa bo z woda smakuje jak aspiryna i ledwo przechodzi mi przez gardlo...
aaaa...
i co sadzicie o cell pump+storm+aakg(olimp) + gainer2 ??jak dawkowac to wszystko??

HuGsoN
18-01-08, 19:00
Sok winogronowy...?
Tak mi się wydaje, niech wypowie się sofok, lub u.waw.pl.

radon
18-01-08, 19:13
a sok grejfrutowy??

qveer
18-01-08, 19:19
kiedys bralem i powiem jedno - cos mocnego oby tylko zabilo ten tragiczny smak octu :)

Symu
18-01-08, 20:14
Nacieles sie na bezsmakowego??:D Dosypuj carbo lub w soku mieszaj.

Cp+strom ok, AAKG tez mozesz dac ale to juz nie koniecznie. Gainer wg brakow w diecie. Jakie puszki cp i storma male/duze??

gelolbn17
18-01-08, 22:11
aakg olimp - żebyś sie nie rozczarował

Punisher
18-01-08, 23:34
E tam bezsmakowy CP przecież nie jest taki zły.
Sypiesz porcje i pijesz, nie wiem co w tym jest niedobrego. Trochę tylko kwaskowe. Smakuje tak samo jak normalny jabłczan.
Możesz dorzuci tabletkę musującą jakiejś witaminki dla zmiany smaku.

Co do połączenia CP+Storm, to są lepsze połączenia, Cp najlepiej łączyc z mono,tcm, a nie ze stakami, aczkolwiek też by szło połączyc tak...

Symu
18-01-08, 23:49
Wszystko idzie polaczyc :D

radon
19-01-08, 09:22
nie wiedzialem ze sa smakowe cell pumpy:/ mam duza puszke storma i 2 male cell pumpa...
a aakg tak sie zastanawiam nad tym jeszcze nie kupilem czyli odradzacie ?

Punisher
19-01-08, 10:24
Wszystko idzie polaczyc
Chodzi mi o sensowne połączenia.


nie wiedzialem ze sa smakowe cell pumpy:/ mam duza puszke storma i 2 male cell pumpa...
a aakg tak sie zastanawiam nad tym jeszcze nie kupilem czyli odradzacie ?
Zrób cykl na 2 puchach CP, a Storm zostaw na później.

Symu
19-01-08, 14:18
Spoko efekt bedzie taki sam przy smakowym czy nie a to podstawa :) AAKG fajnie pompuje jak masz kase mozesz wziasc, ale moim zdaniem styknie ci samo cp. Lepiej kup jesli nie masz ZMA, witaminy i omege :)