PDA

Zobacz pełną wersję : Krótko i intensywnie



Sawyer
17-01-08, 21:07
Ahoj!
To pierwszy mój post na forum, więc witam wszystkich i liczę, że będzie nam się dobrze współpracować :) Żeby nie przedłużać, od razu przejdę do swojej sprawy. Od około roku regularnie ćwiczę w domu, jednak nie jest to trening uporządkowany, wykonywany według planu. Na to niestety nie pozwala mi czas. Wykonuję standardowe domowe ćwiczenia, czyli pompki+drążek+hantle. Dzięki temu, mimo że nie ma powalających efektów wizualnych, jestem dość silny, jak na swoją wagę (18 lat, 182cm wzrostu, 72kg wagi, siła mierzona przez wyciskanie sztangi na ławeczce - 100% swojej masy). Więc raczej nie tyle jestem silny, ile po prostu moje mięśnie są jako tako przyzwyczajone do wysiłku. Będę mieć teraz 2 tygodnie w miarę wolnego czasu i zamierzam w tym czasie chodzić na siłownię, by uczynić swój trening bardziej intensywnym. I tu pytanie do Was, drodzy starzy wyjadacze - w jaki sposób mogę zrobić to najefektywniej, aby otrzymać jak najlepsze efekty? Interesuje mnie przybranie na masie. Rozumiem, że 2 tygodnie to niesamowicie mało czasu, jednak, jak już mówiłem, jestem przyzwyczajony do ćwiczeń i po upływie tych 2-óch tygodni dalej mam zamiar je wykonywać. Nie oczekuję też wspaniałych efektów, chciałbym po prostu dobrze wykorzystać ten czas. Znam podstawowe plany na masę (chociażby z forum) - czy powinienem w tym czasie zastosować któryś z nich, czy w tak krótkim czasie zrobić coś specjalnego?

Z góry dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam, trzymajcie się!

Sliski
17-01-08, 21:25
w 2 tygodnie na siłowni nic nie zdziałasz... ;)

przez 2 tyg. nawet mięśnie nie przystosują się do takiego wysiłku...

yanek902
17-01-08, 21:54
tu nie chodzi nawet o wysilek ale o regeneracje