PDA

Zobacz pełn± wersję : Pomocy



Romek
17-01-08, 19:22
mam taki problem ze cwicze okolo 2 lat i wogle masy mi nie przybywa diety nie stosuje bo kiedys jak powiedzialem dla starszej zeby mi pomogla w tej diecie popatrzyla na mnie jak na glupka i nie wiem co mam teraz zrobic.Masy nie chcaibym wcinac bo jest tylko w proszku a ja chcialbym cos w tabsach, i nie wiem co moglbym brac i czy ma to jakis wogole sens branie czegos bez diety ?? pomozcie

NIKOLIS 168
17-01-08, 20:21
Gainery własnie po to ¶± aby zapewnic braki w diecie. Posiadaja one pewne ilosci weglowodanów białek tłuszczy aminokwasów i różnych witamin które mog± zast±pic posiłek...Lecz wiadomo dieta jest potrzebna...po co masz kase tracic na gainera skoro mozesz dostarczyc organizmowi wszystkie te rzeczy naturalnymi posiłkami ale wiadomo dieta+gainer to masa rosnie. A na co ci pomoc mamy??? Co nie masz r±k??? Po prostu staraj sie spozywac pełnowartosciowe produkty...
ryż,tuńczyk,kurczak,ser wiejski,makaron,mleko,płatki,chleb razowy, jogurty, a poza tym mozesz gainerka zarzucic ale najpierw koniecznie wejdz do działu DIETA....

pablo91prg
17-01-08, 20:50
Gainery własnie po to ¶± aby zapewnic braki w diecie.

raczej po to by uzupelnic diete, aby brakow nie było ;P ale mniejsza o to :D

NIKOLIS 168
17-01-08, 22:43
sorki bł±d chodziło mi o to że s± aby zapełnic braki w diecie....

Romek
17-01-08, 22:51
spoko tylko jak sobie radzic z tym w szkole bo ja nie mam pojecia zadko jestem w domu o 13.30 gdzie mam wtedy zjesc kurczaka z ryzem ??

m@bi
17-01-08, 23:04
a dlaczego odrazu kurczaka z ryzem :D wez do szkoły chleb pełnoziarnisty 3 kromale ser chudy wrzuc tam jakies warzywko i czas szkoły masz załatwiony i do tego jakis jogurt :D a po szkole buszuj w lodówie i szamaj to co najepsze :]

tom
17-01-08, 23:06
heh dobre aby zepewnic braki...;)

Romek jak jestes twardy to pakujesz ryz i kurczaka (albo co innego)do pudla i masz w szkole...
można też np. tak:
serek wiejski - Ľródło białka
chleb razowy - Ľródło węglowodanów
jak nic nie masz to zawsze jest gainer ktory po to jest zeby wlasnie uzupelniac takie braki.

Romek
18-01-08, 08:37
dzieki dzieki czaje a moze wiecie czy jest taki srodek na mase w tabsach ??

tom
18-01-08, 09:29
nie ale batoniki s±:)