PDA

Zobacz pełną wersję : A6W czy to działa?



marcin001
16-01-08, 21:37
Siemanko! Mam pytanie ponieważ chcę zrzucić trochę tłuszczu z brzucha i próbowałem już robić normalne brzuszki ale efektów nie widziałem! Mam w palnie zrobić sobie a6W ale nie wiem czy to coś da czy tylko wzmocnią mi się mięśnie a tłuszcz dalej będzie! Czekam na relacje tych osób które robiły ren trening! Oczywiście Sogi za konkretne odpowiedzi, Pozdro!

noiser
16-01-08, 21:47
Widzisz takich tematów było juz w chuja duzo. Niewazne po 1 tluszczu bez diety dobre nie zrzucisz, a jak bdziesz robil a6w i np dieta wysokobiąłkowa + jakis spalacz to na 100% masz kaloryfer do wakacji :D

PeeS Ile tych brzuchów robiles dziennie no i po jakim czasie zauwazyles ze efektów nie ma ?? :P

marcin001
16-01-08, 21:54
wiem że od chuja no ale nie znalazłem niczego co by mi pomogło!;-) Więc brzuch robiłem co drugi dzień 5x30 i po ok 3 tyg nie widziałem efektów i zrezygnowałem! wyczytałem że a6w jet dobre ale opinie były takie że chuja to dało więc piszę a skoro mówisz że do wakacji kaloryfer na 100% to sądzę że robiłeś ten trening???? w takim razie jeszcze dziś zrobię 1 dzień! Pozdro i czekam na odpowiedzi innych forumowiczów!

rad
17-01-08, 08:57
marcin001 - jeśli chodzi o A6W to polecma. z mojego doświdczenia wynika że jest to fajne i dające efekt ćwiczenie ;-)
robię w tej chwili A6W drugi raz bo widziałem efekty po pierwszym razie co mnie zmotywowało do tego żeby kolejny raz się za to wziąć ;-)
po pierwszym razie ubyło mi z brzucha nieco sadła hehe no i pojawił się jakiś tam dość widoczny zarys mieśni ;-) fakt że nie jest to to na co liczyłem ale powodem tego jest mój zalany jendak brzuch hehe

jednak dziś wszystkie spodnie mam za szerokie w pasie hehe oczywiście A6W samo nie wystarczy - bo daodatkowo kupiłe sobie spalacz tłuszczu TSE oraz biegałem przez około 45 minut 4 razy w tygodniu (akurat bieganie to moje hobby od jakichś 7 miesięcy więc nie było to dla mnie mega męczące).

A6W polecma- ale jako jeden z elementów całej akcji związanej ze zrzucaniem sadełka hehe

qubuh
17-01-08, 12:25
a6w dziala jestem w polowie a juz widze poprawe, tylko pamietaj o odzywianiu sie - zadnych fast foodów i "ciężkich rzeczy"

marcin001
17-01-08, 15:54
dzięki chłopaki! Oczywiście sogi dla Was! Czekam dalej na odpowiedzi!

destroy
17-01-08, 18:56
Ja dopiero też będę chyba zaczynał robić ten trening ... i robić to dokładnie przez 42 dni tak ? Jak jest na schemacie ..i będą efekty ..? Muszę spróbować może nie będzie aż tak męczące .. ;)

rad
18-01-08, 08:22
destroy- rób tak jak na schemiacie przez 42 dni.
efekty powinny być w połowie cyklu mniej więcej.
pamiętaj o maxymalnym spięciu mieśni brzucha przy wykonywaniu tych ćwiczeń - to pomaga w osiągnięciu oczekiwanych efektów :-)

destroy
19-01-08, 10:00
Dzisiaj trzeci dzień ... nie jest za łatwo ale spróbuję wytrwać... mięśnie brzucha strasznie przydadzą mi się w siatkówce ;)